1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Logitech Z-5500 + X360 + Komputer

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez SyKu, Listopad 24, 2011.

1. SyKu

SyKu Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Witam.
    Noszę się z zamiarem kupienia głośników Logitech Z-5500 by podłączyć konsole do nich (w celu uzyskania dźwięku 5.1 DD) ale również do tych że głośników chce podłączyć komputer i ZAKUPIĆ KARTĘ DŹWIĘKOWĄ (po podłączeniu do głośników)(zostanie wyjście COAX tylko [SPDIF zajęte przez konsole] do podłączenia głośniki <> komputer) by uzyskać w filmach i muzyce dźwięk 5.1 DD i DTS... Proszę o poradę jaką kartę dźwiękową wybrać... Mam Creative X-fi Xtreme Audio, ale jak się okazuję to niezbyt spełnia moje wymagania i wymagania powyżej konfiguracji... Myślałem nad Asus Xonar ..... Pomóżcie. :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. SyKu

SyKu Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    up!

Wczytywanie...