1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

logitech z-5500

Temat na forum 'TV i Audio' rozpoczęty przez Lewis, Czerwiec 21, 2012.

1. Lewis

Lewis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    103
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wola śląsk
    Witam mam podlaczone glosniki logitech z5500 do xboxa kablem optycznym i mam problem mam muzyke 5,1 ,a na xboxie graja tylko przednie glosniki i subbfower w filamch i grach jest 5,1 dzwiek czy da sie sluchac w 5,1 muzyki z odtwarzacza w xboxie dodam ze muzyke wysylam stumieniowo przez Tvrsity prosz o pomoc :]

2. Lotnik421 Xbox One

3. Lewis

Lewis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    103
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wola śląsk
    dobra jzu wiem musialem zmienic w opcjach konsoli na wyjsice cyfrowe stereo teraz ladnie graja 5.1 :D

Wczytywanie...

Poleć forum