1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Logitech z5500 PC Playstation 3 xbox 360

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez edi555, Styczeń 25, 2010.

1. edi555

edi555 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam posiadam te oto głośniki GŁOŚNIKI LOGITECH Z-5500 Z5500 ! KURIER GRATIS (896276709) - Aukcje internetowe Allegro a w kompie mam zwykłą karte muzyczną czy jak kupie jakąś droższą to z dzwiekiem bedzie jakaś widoczna różnica czy niebardzo

2. Lotnik421 Xbox One

3. Qazimodo

Qazimodo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Alfa Centauri
    to zależy czy jesteś melomanem :)
    i słuch masz bardzo wyczulony czy nie

głośniki masz full wypas więc xboxa360 przez optyka sobie podłącz
    a i wejść ci nie brakuje więc problemu z podłączeniem dźwiękówki z
    PC żadnych nie będzie - ja bym nic nie kombinował jak masz kartę 5.1 w kompie

4. edi555

edi555 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jak podłączam kalem optycznym np play station 3 to nie moge słuchać na maksa bo skala dochodzi tylko do 11 i dalej sie nie da kto ma te głośniki to wie o o chodzi

5. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    Znam świetnie ten problem. Ps3 poprostu blokuje te glosniki.

6. maclogan

maclogan Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Shiojiri
    Wydaje mi się , że o wiele lepszym rozwiązaniem będzie dołożenie paruset złotych i kupno porządnych głośników Yamaha , JBL czy Yamo i dokupienie chociaż średniej klasy amplitunera Yamahy , Denona czy innej dobrej firmy .

7. Dlugin2

Dlugin2 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wexford ( Irlandia)
  8. michal07

michal07 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam te same głośniki, wcześniej korzystałem z karty dźwiękowej 5.1 zintegrowanej z płytą główną, potem zdecydowałem się na kupno takiej zewnętrznej karty:
    CREATIVE SB X-FI 5.1 SURROUND ZEW. USB NOWKI GWAR! (895002279) - Aukcje internetowe Allegro

różnica w generowaniu dźwięku jest znacząca a karta ta na pewno jest warta swej ceny. Można znaleźć w internecie sporo artykułów z czasów jak Creative zaczął wypuszczać karty serii X-Fi i określało się to pewnym przełomem w kartach dźwiękowych, moim zdaniem trend ten utrzymał się do dzisiaj i połączenie tego z naprawdę niską ceną jak za ten produkt czyni go bardzo atrakcyjnym. Najtańsze karty PCI z serii X-Fi można kupić już za niecałe 100zł a na tak dobrych głośnikach(w kategorii głośniki komputerowe) jak Z-5500 na pewno będziesz czuł sporą różnicę pomiędzy dźwiękiem z jakiejkolwiek karty zintegrowanej a właśnie z tej karty z serii X-Fi.

Pozdr

9. szychagno

szychagno Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    odswieze troche temat,
    czy polecacie jakies glosniki do xbox'a oporcz wymienioonych z5500?? cena max jak te logitechy czyli ok 1000zl.
    pozdro

Wczytywanie...

Poleć forum