1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Logo xbox na bialym tle.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez szpryniu, Czerwiec 24, 2010.

1. szpryniu

szpryniu Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam

Kupilem xbox'a i nie wiem czy jest przerobiony czy nie. Pozyczylem od kolegii kopie gry DIRT 2 i po wlozeniu plyty wyskoczylo mi logo xbox'a na bialym tle. Czy to oznacza, ze konsola na 100% nie jest przerobiona czy poprostu ma stara przerobke? Jezeli ma stara przerobke to czy oplaca sie wrzucac nowsza? Czy jest to ten zabieg co przerobka, czy prostszy?

ewentualnie:
    czy nieprzerobiony xbox powinien czytac kopie filmow dvd ? poniewaz moj odczytuje, ale nie wiem czy to juz powod do radosci

Wczytywanie...

Poleć forum