1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Logo xboxa zamiast gry po nagraniu

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Balowizna, Lipiec 30, 2009.

1. Balowizna

Balowizna Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    gorzów wlkp
    Witam wszystkich, przychodzę w desperacji po pomoc i bardzo mi zależy na tym by ją od Was koledzy otrzymać.

Nagrywałem gry na xboxa już od prawie roku, nigdy nie miałem żadnych problemów potem miałem roda i 3-4 miesiące zrobiłem sobie przerwę od xboxa.
    Teraz wróciłem i widzę, że coś się chyba zmieniło. Dokładniej:

po nagraniu płyty starą metodą plikiem .dvd, zamiast gry jak to zawsze było, włącza mi się logo xboxa i pojawiają się opcje jak przy oglądaniu filmu, moge włączyć napisy, wcisnąć play lub przewinąć. Dodam, że żadna z tych opcji nie działa a jest to GRA nie film. Straciłem już kilkanaście płyt z myślą, że to jakieś popsute gry były wystawiane, sprawdzałem także abgx360 te obrazy i niby wszystko tak jak zawsze... ale jednak...

Coż mam zrobić ? :(
    Przeglądałem forum i niestety nikt podobnego problemu nie ma, a w googlach widziałem także ludzie mają ten sam problem lecz odpowiedzi nikt nie podaje.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Blood.

Blood. V.I.P V.I.P

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Nie przerobiles z wave 3 na wave 2, masz stare ixtreme.

4. Balowizna

Balowizna Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    gorzów wlkp
    jakim programikiem dokonam takie działania ?

PPF-O-MATIC3PLv12 ?

chyba nie... chociaż nie wiem. Jesteś pewny, że to o to chodzi ?

-------

edit: znalazłem odpowiedz - stara wersja softu w napędzie (niech ich krew zaleje wracam do oryginałów).

5. zary

zary Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wałbrzych
    Tak to ten program na bank. Musisz przerobić z wawe 3 na wawe 2 na 100%

Wczytywanie...

Poleć forum