1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Logowanie Do Komunikatora Messenger ... Problemy z xbox live w konsoli

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Sosik, Czerwiec 4, 2009.

1. Sosik

Sosik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Ostrów Wielkopolski
    Witam Moj problem dotyczy konsolki a mianowicie chodzi o to ze
    zawsze gdy wbijam i wchodze na swoj profil (xbox live )

to zawsze gdy nacisne kontroler w padzie to wyskakuje mi ze mam zalogowac sie do komunikatora messenger , oczywiscie pomijam to
    ale wszystko jest ok , widze przyjaciol i moge z nimi rozmawiac ( listy )
    lecz gdy przychodzi mi wiadomosc glosowa to czasami gdy ja odtwarzam nic nie slysze... rowniez nie moge dolaczyc sie do trwajacych sesji nie moge dolaczac sie do Grupy xbox live , przynajmniej mam z tym problem ale czasem wbije ale to po kilku probach ? czy to normalne
    czy to wina tego Komunikatora czy to normalny problem u kazdych??

Czy moglby mi ktos w tym pomoc ? z gory dziekuje :(

2. Lotnik421 Xbox One

3. Respev

Respev Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    ~Kraków
    Co to ma wspólnego z tym działem, bo nie rozumiem? Co do problemu - ten temat był drążony wiele razy i aż żal odpowiadać na niego po raz setny.

4. nakoz

nakoz The Legend Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    66
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraków - Irlandia
    Jak już coś to u wszystkich :p

Wczytywanie...

Poleć forum