1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Logowanie do xbl? Ale jak...

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez DarK64, Wrzesień 26, 2010.

1. DarK64

DarK64 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Dzisiaj po raz pierwszy po zakupie routera postanowiłem podłączyć konsolę do internetu. Zakupiłem stosowny kabel - konsola nawet ściągnęła jakieś dwie aktualizacje ale podczas, próby założenia konta wyskakuje " nie można teraz zalogować się do xbox live . Proszę spróbować później" Pojawia sie to dokładnie w momencie kiedy powinienem podać pytanie do odpowiedzenia w przypadku zapomnienia hasła... :/ Myślałem że dzisiaj sobie pogram a tu czekam i czekam. Coś jest nie tak? Coś było napisane żeby logować sie przez UK , ale nie wiem o co chodzi. MOże mi ktoś pomóc? Pozdro.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Dragon_2009

Dragon_2009 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    Zakładasz konto w XBL w regionie podając kraj UK. w konsoli region też przestawiasz na UK.

4. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Zmień ustawienia regionalne na kraj w którym jest XBL np. USA lub Wielka Brytania w ustawieniach konsoli :) i powinno być ok.

5. nakoz

nakoz The Legend Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    66
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraków - Irlandia
    http://xboxforum.pl/online-xbl-f165/tworzenie-profilu-rejestracja-na-xbox-live-13120.html po to są poradniki żeby je czytać. Myślę że w tym temacie znajdziesz wszystko co jest potrzebne.

Wczytywanie...

Poleć forum