1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Logowanie do XBL- Blad.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Enz0, Grudzień 16, 2011.

1. Enz0

Enz0 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Dąbrowa Górnicza
    Mysle ze to dobry dzial.

A wiec tak od dluzszego czasu moj kumpel sie nie logowal do xbl, gral offline ostatnio chcial sie zalogowac na xbl jak byl ten week za free. Kiedy sie loguje wyswietla mu sie blad - cos w stylu Dane konta sa nieprawidlowe czy cus. Nie przenosil/usuwal profilu poprostu gral dlugo off. Problem tkwi w tym ze to nie jego konto natomiast jego brata ktory zapomnial hasla i emaila. Da sie jakos odzysakc haslo albo email. I co ten blad robi ;x. ? Bo z tego co wynika jest to blad w jakis danych konta ale kiedys bez problemu odpalal to konto na xbl pozniej dluzsza przerwa w graniu online.

2. Lotnik421 Xbox One

3. milioner

milioner Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Bo ja wiem, z tego wynika, że zmieniły się dane konta, a więc jeśli już to najpewniej hasło (mejl- nie wiem czy się da).
    Najprościej to, to wygląda na kradzież konta xbox (doświadczyłem identycznej sytuacji, nie polecam). No bo jak inaczej miałyby się zmienić te dane. Ja widzę tylko takie rozwiązanie: że ktoś wszedł i zmienił hasło albo cuś. Jeśli są inne drogi, powiedzą Ci o nich forumowicze.

Jak odzyskać?

Próbujesz logować się się na xbox.com; "nieprawidłowe dane konta"-> zapomniałem hasło-> powód:"myślę, że moje konto może być używane przez kogoś innego-> Microsoft wysyła Ci nowe hasło na e-mail, który masz podany w koncie.

Ale czy dobrze zrozumiałem?: facet zapomniał nawet jaki ma adres e-mail (bo jeśli tylko hasło, no to wiecie jak się odzyskuje je w poczcie:->Zapomniałem hasła->Jakieś pytanie typu "twój I samochód-> wysyłają hasło (nie wiem czy twoje, czy nowe))

Jeżeli sprawa leży głębiej, czyli, że rzeczywiście zapomniał własnego mejla, no to... tutaj pomogą już mądrzejsi ode mnie.

4. Enz0

Enz0 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Dąbrowa Górnicza
    Haslo skradzione a mejl lezy gdzies spoczywa ;d, temat do zamkniecia.

Wczytywanie...

Poleć forum