1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Logowanie do XBL nie udane

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez NIKODEMUS, Grudzień 12, 2012.

1. NIKODEMUS

NIKODEMUS Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Żywiec, Poland
    Witam
    Ostatnio chciałem zalogować się na stronie xbox live i tu najlepsze pokazuje mi się komunikat ze konto może być używane przez kogoś innego i muszę je odblokować, więc ok proszę o kod do odblokowania konta i przesłanie go na e-mail i tu problem nic nie dochodzi to raz,a z poziomu konsoli nie mogę zmienić hasła bo mam komunikat ze hasło nieprawidłowe a tym samym hasłem loguje się na stronie Ale mam komunikat jak opisałem powyżej, zna ktoś jakiś sposób żeby to jakoś rozwiązać, dodam że rozumiałem z polskim konsultantem Ale on nic mi nie mógł pomóc,a dopóki nie zaloguje się na konto to nie dodam nawet alternatywnego adresu e-mail.

Wysłane z komórki pod schodami :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. akwarium25

akwarium25 Banned

Polubienia:
    234
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Top Secret:)
    Moze padles ofiara kradziezy konta? A druga sprawa hasla szukales w spamie na email podales swoj email? a nie wymyslony i czasami email od ms sie spoznia nie odrazu przychodzi

4. ESLORD

ESLORD V.I.P V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    759
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Londyn
    j/w ktoś oskubał ci konto..

5. NIKODEMUS

NIKODEMUS Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Żywiec, Poland
    Odp: Logowanie do XBL nie udane

E-mail jest mój, korzystam z niego cały czas w spamie nie ma nic, loguje się na konto przez stronę nie przez klienta,
    A jak to możliwe że konto loguje się do XBL.konto zakładałem bardzo dawno temu jak jeszcze nie było polskiego live i trzeba było podawać jakieś amerykańskie dane,
    Nie sądzę żebym musiał czekać cały dzień, bo jak podaje konto na które mają mi przesłać instrukcję jak zresetować hasło to przychodzi do 15 minut.
    Odrazu pisze resetowalem hasło Ale wszystko kończy się komunikatem o odblokowanie i przesłanie kodu na e-mail na który nic nie przychodzi[​IMG]

Wysłane z komórki pod schodami :)

Wczytywanie...

Poleć forum