1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Logowanie do XBL

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez B4r0n, Luty 22, 2013.

1. B4r0n

B4r0n Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Libiąż
    Gdy kupiłem Xbox'a, zarejestrowałem się do usługi XBL. Oczywiście jak wszyscy piraci dostałem bana na konsolę. Od tego czasu wbiłem trochę punktów, zagrałem w wiele gier i tak dalej i tutaj moje pytanie: Czy jak kupię nową konsolę, bo chcę grać tylko na Oryginałach i w Multi i będę chciał zalogować się na to samo konto to czy to może spowodować kolejnego bana na tej nowej konsoli i czy w ogóle tą ilość nabitych punktów od czasu bana (około 20k) zaliczy, czy załaduje wszystko od czasu przed banem?

2. Lotnik421 Xbox One

3. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Bana nie dostaniesz oraz punkty zgromadzone offline zaliczy.

4. bywaniewasko

bywaniewasko Banned

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    'Oczywiście jak wszyscy piraci dostałem bana na konsolę.' pewnie cos zrobiles nie tak...

Wczytywanie...

Poleć forum