1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Logowanie na istniejący Gamertag.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez qwsdxc, Grudzień 9, 2011.

1. qwsdxc

qwsdxc Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Otóż korzystam z usług takich jak Hotmail i Messenger. Gra na PC (Resident Evil 5) poprosiła mnie o rejestrację na Xbox Live. Utworzyłem Gamertag i wszystko potrzebne. Wyszedł nowy dashboard, dzięki któremu zechciałem powiązać mój profil Xbox Live z Xbox-em. Niestety, gdy klikam "Dołącz do Xbox Live" (nie widzę opcji "odzyskaj tag gracza", która była w starym dashboardzie) i loguję się hasłem z Windows Live, dowiaduję się że nie mogę połączyć mojego profilu z istniejącym Gamertagiem. Czy jest to możliwe? Jak tego dokonać?

2. Lotnik421 Xbox One

3. qwsdxc

qwsdxc Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Utworzenie nowego profilu nic nie daje :/ . Nadal nie mogę powiązać go z Xbox Live. Czy jest taka możliwość, czy Microsoft zrezygnował z tej opcji?!

PS. Wiem że double-posty są złe, ale CHCĘ MIEĆ DZIAŁAJĄCY XBOX LIVE! I mam nadzieję że ktoś mi pomoże.

4. Matiii90

Matiii90 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Skoro nie ma już takiej opcj to pewnie zrezygnowali - co by bylo glupie moim zdaniem, sproboj na xbox.com w ustawieniach. Poza tym gra z pc poprosila cie o zalozenie games for windows live czy cos takiego a nie konta xbox live.

Wczytywanie...

Poleć forum