1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

logowanie xbox one

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez mrok, Grudzień 6, 2014.

1. mrok

mrok Ryżownik Ryżownik Użytkownik

Polubienia:
    1112
    Punkty za osiągnięcia:
    93
    Odpalam konsole i mnie po chwili wyloguje; akcja sie nie dzieje czesto, ale co jakis czas i mam zaznaczone logowanie instant. Wiec moje pytanie brzmi, co mam z tym fantem zrobic?

2. Lotnik421 Xbox One

3. szefol84

szefol84 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Świętochłowice-ObeRschlesien
    Jaki dostawca internetu i jaki router posiadasz. Możesz jeszcze wyłączyć opcje logowania instant reset konsoli i włączyć logowanie, możesz również przywrócić ustawienia fabryczne i od nowa skonfigurować konsolę pod siebie. Wina również może być po stronie routera (pomaga aktualizacja lub reset-miałem tak, dostawą internetu u mnie jest Vectra,a router to thomson TC7200).

4. mrok

mrok Ryżownik Ryżownik Użytkownik

Polubienia:
    1112
    Punkty za osiągnięcia:
    93
    Samo sie naprawilo...

5. Machette76

Machette76 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    UE
    Z vectrą jest tak że używają kodowania MAC a do tego mostkują modem na bridge, ( ograniczona ilość urządzeń ) musisz się z nimi skontaktować żeby zrobili ci router z modemu.

Wczytywanie...

Poleć forum