1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Lokalizacja Gier

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez kuva, Luty 21, 2008.

1. kuva

kuva Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam

Mam problem jak już wiecie szukam niecierpliwie jednej gry a mianowicie Ghost Recon Advanced Warfighter
    udało mi się znaleść jedno źródło na rapida lecz w infie pisze że jest DE-Niemiecki :mad:

Mam pytanie czy istnieją gry z tylko 1 lokalizacją czy poprostu zależy od tego jaki region ma się ustawiony w konsoli??

Z góry dzięki za zapoznaniem się z tematem :)

ps. Jeżeli wątek napisałem w złym dziale to prosiłbym żeby napisać mi na priv to go przeniosę ewentualnie usunę jeżeli takowo istnieje ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. WReki

WReki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wałbrzych
    Odp: Lokalizacja Gier

hmmm niewiem czemu jest tylko niemiecki ale cie pociesze i powiem ze ja gdzieś widziałem wersje ANG :D

4. kuva

kuva Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0

no to spróbuj znaleść może być byle co tylko nie ******* bo każdy głupi znajdzie z 4 lub 2 seed

5. Raikoh

Raikoh Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18

Z tymi lokalizacjami jest roznie, raz gry sa wydawane w kilku wersjach, a raz sa rozne jezyki do wyboru.

Jednak poniewaz to wersja niemiecka, to obstawialbym ze nie bedzie innych jezykow + moze sie zdazyc jakas cenzura.

6. kuva

kuva Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0

No tak ale to było za czasów ps1 , ps2 i zwykłego x a teraz podobno się zmieniło że nie ma gry która miałaby tylko jeden język ale czy to prawda to właśnie nie wiem

Wczytywanie...

Poleć forum