1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Lokalizacja problem

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez WiLkU, Sierpień 28, 2009.

1. WiLkU

WiLkU Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Mam problem , pomyliłem sie przy zakupie MS punktów , zakupiłem je na USA , a wszystkie moje konta są na UK . Więc postanowiłem załozyc konto na Stany Zjednoczone , lecz podczas rejestracji nie było do wyboru żadnych krajów . Co jest? Zalozyłem konto ale nawet mnie wiem na jaki kraj. Formy płatnosci niby ma w $ ale nadal przy dodawaniu punktów wywali mi błąd odnosnie lokalizacji .Dodam że ustawienia regionalne mam na Stany zjednoczone. Jak załozyć konto by wybrac prawidłowa lokalizację ?! Pomocy!

Edit: Uzupełniłem później dane ulica adres kod pocztowy itp i dalej to samo

Wczytywanie...

Poleć forum