1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Longest Headshot BF3

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez seski, Styczeń 15, 2012.

1. seski

seski Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Longest Headshot 700 m

Przed chwilą, operacja ognista burza, M98B :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
  4. razor7

razor7 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Niestety muszę cię zmartwić. To nie jest "Longest Headshot", to jest longest headshot:

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  5. seski

seski Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    A nie patrzyłem na jakieś rankingi, widać, daleko mi do rankingowców, ale i tak poprawiło mi to dziś humorek :)
    A tak swoją drogą, ciekawe na ile możliwy taki strzał jest. Szczęście? Doświadczenie? Czy coś innego?

MrDraiger, temat dobry jak multum innych.

6. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Ja nie oceniam czy dobry czy zły, tylko nie wiem o co Ci chodzi w tym temacie. Chciałeś się tylko pochwalić? Zaproponować jakąś debatę? Zachęcić innych do "chwalenia się" longest headshotami ?

@Down, kolejny co mnie nie rozumie. Z punktu widzenia moderatora muszę się przyczepić. Ponieważ nie wiem w jakim celu ten topic został zrobiony. Skąd ja mam wiedzieć czy dany post zalicza się do offtopicu, czy podkleja się pod temat, czy user szuka pomocy a inny mu jej udziela. Tak trudno napisać w 1st poście " Przed chwilą trafiłem heada z 700m, jest to mój rekord a wasz jaki jest?"

A, ten filmik to jest ustawione przecież, żaden fart. Pewnie z 30min strzelał do tego kolesia aż się udało.

7. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    @UP a czemu by nie ?
    Swoją drogą to ten HeadShot z filmiku to chyba największy fart jaki kiedykolwiek w życiu widziałem :D

8. yahoone

yahoone Banned User V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik Game Master Liga XboxForum.pl PSforum.pl

Polubienia:
    124
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    @
    Jak dla mnie kosz.
    Zaraz zaczną się tematy o największej ilości zdobytych punktów czy zabitych w jednej rundzie.

Wczytywanie...

Poleć forum