1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Łopatologicznie do kompletnie zielonego w tym temacie

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez LeonSkennedy, Czerwiec 17, 2011.

1. LeonSkennedy

LeonSkennedy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Tomaszów Mazowiecki
    Witam Panowie . Myślę , że dział dla świeżaków jest odpowiedni na to . Tak więc , wpienia mnie , że co rusz wychodzą nowe fw do napędów i chciałbym wreszcie sam sobie zacząć przerabiać konsole . Miałem kiedyś doświadczenie w przerabianiu PS2 jak i PSP , ale xboxa jeszcze nie przerabiałem . Moglibyście mi powiedzieć jak pięcioletniemu dziecku , co ma kupić , jakiś "zestaw młodego przerabiacza " czy coś w tym stylu (jOke) , a na poważnie , pokierować mnie , co mam kupić , konkretnie do zmiany softu w mojej żabci :D . Pozdrawiam was panowie i czekam na odpowiedzi .

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Potrzebny ci sata +zasilanie napedu np z konsoli+jungleflasher.

4. LeonSkennedy

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Tomaszów Mazowiecki
    Czyli dobrze rozumiem , wystarczy mi kontroler sata , tak ? i spokojnie na swoim lapku będę mógł wykonać ten manewr ?

5. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    No notebook to nie zalecane urządzenie zainwestuj w starszego pc

6. LeonSkennedy

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Tomaszów Mazowiecki
    ale co jest nie tak , bo ja mam ten problem , bo ostatnio na stacjonarnym bawiłem się za bardzo w podkręcanie procka i już niestety go nie ma :d i utknąłem na lapku , a to aż taki wielki problem by był zrobić to na notebooku ?

7. chudy931

chudy931 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Poszukaj na forum jest wiele tematów dzięki którym napewno poszerzysz swoją wiedzę i dowiesz się wszystkiego co trzeba.

8. LeonSkennedy

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Tomaszów Mazowiecki
    i tu jest ten problem , nie raz szukałem , ale do końca czuje jakiś nie dosyt , i dlatego prosiłem o łopatologiczne wytłumaczenie co i jak :D

9. chudy931

chudy931 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wg mnie i tak jest juz lopatologicznie wytlumaczone ale to juz w Twojej kwesti pozostaje ;p

10. LeonSkennedy

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Tomaszów Mazowiecki
    właśnie jak wcześniej doskonale ogarniałem ps2 / psp , tak x'a nie za bardzo mogę , czyli jak rozumiem , kupuję kontroler sata (obojętnie jaki ) , podłączam napęd przez ten kontroler do kompa , i tu mi się nasuwa pytanie , czemu akurat nie może to być laptop ? bo cala reszta z tego co widzę , to krok po kroku już w instrukcji bawić się z jungleflasherem .

Wczytywanie...

Poleć forum