1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Lords of the Fallen w Xbox Ultimate Games Sale to pomyłka

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Luty 18, 2015.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3226
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Wczoraj Zax poinformował naszych czytelników o promocji Xbox Ultimate Games Sale. Według rozpiski Lords of the Fallen powinien kosztować 37 złotych, jednak gra bardzo szybko powróciła do starej ceny. Jak się okazuje pojawienie się pozycji rodzimego studia w promocji to pomyłka – przynajmniej tak twierdzi Microsoft.

Jeśli załapaliście się na Lords of the Fallen w przyzwoitej cenie to jesteście prawdziwymi szczęśliwcami. Gra po zaledwie kilku godzinach została wycofana z oferty Xbox Ultimate Games Sale.

Deweloperzy z Deck 13 – zespół, który wspomagał CI Games przy projekcie – stwierdzili, że produkcja powinna znajdować się w promocji i prawdopodobnie Lords of the Fallen usunięto przez pomyłkę.

Zazwyczaj takie błędy przedstawiciele amerykańskiej firmy naprawiają w kilkanaście minut, jednak tym razem jest inaczej. Microsoft wydał oficjalne oświadczenie, w którym poinformowano, że tytuł nigdy nie powinien znaleźć się w promocji:

W tej sytuacji czekamy na kolejne informacje w tym temacie. Może teraz głos w sprawie zabiorą przedstawiciele CI Games?

Na zakończenie mamy do Was pytanie – udało się Wam upolować grę w promocji?

2. Lotnik421 Xbox One

3. maly7

maly7 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    O godzinie 15.30 gra była jeszcze dostępna w cenie promocyjnej i za tyle ją kupiłem. Na razie wie gram bo nie wiem, czy mi jej nie usuna.

4. djtimon89

djtimon89 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    365
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Latający Holender
    Ja się załapałem i kupiłem ;)

5. komitet

komitet Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Dlaczego Kinect Sports Rivals dalej jest w starej cenie,a nie w promocyjnej ?

6. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1699
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Od samego początku mówiłem, że najprawdopodobniej to błąd albo czasowa promocja . miałem rację :D

7. Maniako1983

Maniako1983 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Radom
    Ja na szczęście kupiłem od razu, gdy tylko się dowiedziałem o tej promocji. Za takie pieniądze, to aż żal było nie kupić.

8. biperus

biperus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Raccoon City
    Może kiedyś wpadnie do golda i wtedy będziesz miał promocje :-D

9. amisz86

amisz86 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    66
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Czytalem na jakims innym forum ze gra lords of the fallen ma byc w promocji na weekendzie bo byla pomylka, wie ktos cos o tym ?

10. kilobyte

kilobyte Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mi się udało i kupiłem to za takie śmieszne pieniądze :)

Wczytywanie...

Poleć forum