1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Lost Odyssey 1 boss..PROBLEM!!!!! need HELP:)

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez tomciopaluch, Maj 26, 2009.

1. tomciopaluch

tomciopaluch Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bochnia, Poland
    czesc...gram w lost odyssey i gierka jest fajna..grafa..rodzaj walk ..itp itd..wszystko ok..ale pierwszy boss spowodowal ze zaczynam sadzic iz gra ma wywalony na maxa poziom trudnosci...konkretnie chodiz mi o tego ptaka ogromnego... nieraz da jeden cios za 240 dla wszystkich a jeden moj ohater ma hp 230..i to z najmocniejszymi czarami.i pada odrazu..a potem juz mnei lekko sieka...ogolnei masakra.. malo zeczy zdobylem wiec wszystko co znalazlem to zalozylem bohaterom.. nie mam pojecia co robic..2 godizny go mecze i praktycznie padam odrazu...co jest nie tak..moze mial ktos jakas taktyke na niego..troszke dziwne zeby pierwszy boss tak wariowal.pierwszy raz w zyciu mi sie cos takiego przytrafilo

2. Lotnik421 Xbox One

3. Gameos

Gameos Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    to ja się wypowiem mimo że grałem dość dawno i będzie to troche offtop. Pierwszy boss nie jest jeszcze taki trudny (mimo że pokonałem go za 3 podejściem dopiero ;) - nie pamiętam już jak więc nie moge ci pomóc), ale i tak utknąłem na 2 bossie (takie wielkie dżdżownice) - walczyłem z nimi dobre kilka godzin i wyrobiłem sobie takie zdanie jak ty, czyli że poziom jest bardzo wyśrubowany i zniechęciło mnie to do dalszej gry.

4. ramalash

ramalash Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Spoko 2 boss też jest prosty tylko trzeba znaleźć system na niego (10 walk na niego poświęciłem) a później jest już łatwiej. Póki co nabijaj sobie levele i próbuj zmienić pierścienie jak już jakieś masz bo innej rady nie ma musisz trochę przyćwiczyć.

5. bloodlustattoo

bloodlustattoo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    ja te dzdzownice pomeczylem troche, ale przed tym masz armie,, z ktora tez nie moglem dac rady.
    teraz jestem na misja w porcie i gdzies na plazy, gdzie jakies krabisko jednym ciosem wszystkich mi rozwala.

zawsze jest jakies rozwiazanie, strategia. pierwszy bos ni ejest tak trudny

6. B14CK

B14CK Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Dżdżownica w gruncie rzeczy nie jest trudną, wystarczy czar aqua i wodne pierścienie... nie wolno tylko pozwolić aby naładował się jej pasek ;) co do ptaka... on chyba jest wind - wiec czary ognia tez powinny być najlepsze :p no a skoro zabija ciebie pierwszym atakiem wiec trzeba trochę polewelowac ;) każda plansza ma z góry ustawiony maksymalny lvl dla wszystkich postaci, według mnie jest to również zalecany lvl dla bosow ;)

7. B14CK

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    jest taki skill ktory mozna tez znalesc w roznych przedmiotach.. pozniej podam dokladniejsza nazwe wiem tylko ze w jej czlon wchodzilo slowo analysis :p... a tak pozatym to logika troche podpowiada ptak - wind ;)

8. bloodlustattoo

bloodlustattoo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    ja mam jakies okulary i widze jaki zywiol ma przeciwnik. pisze chyba bo troche minelo od ostatniej sesji.

9. B14CK

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    pozatym czarami aby osiagnac trafienie krytyczne musisz uzyc przeciwnego zywiolu z jakiego jest stwor... np na stwora typu earth najlepiej dzialaja czary typu wind.. tak tez mozna "wyczuc" z jakiego elementu stwor jest, bo jak uzyje sie niewlasciwego zywiolu to nigdy nie bedzie krytycznych obraznen

10. tomciopaluch

tomciopaluch Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bochnia, Poland
    znow mam problem...okolo 10 godzin grania...taki bos niebieski z mackami..porwal dziewczynke.. w pierwszej fazie udalo mi sie go pokonac ..uwolnil dziewczynke.... w drugiej fazie tez go pokonalem..a w 3 fazie juz nie wiem co robic..uwalnia druga dziewczynke co byla opetana...nie wiem co robic..bo nie moge nic atakowac tylko ta dziewczynke a jak ja atakuje to jej normalnie ubywa energia i ja zabijam i wtedy jest game over..jak mam to przejsc?? dzieki za rady

11. B14CK

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    tam w okolicy tej dziewczynki latają takie sfery... wystarczy atakować te sfery odpowiednimi żywiołami... koniecznie przeciwnymi i je zniszczyć - za zadanie w tej części masz uwolnić ta kobietę... bo jak domyślam się jesteś w domu czarownicy. Chyba ze mówisz o porwaniu Macka - czyli jesteś w zaczarowanym lesie.. albo przeklętym - nie pamiętam :p... ale wątpię, pewnie chodzi o czarownice ;)

12. tomciopaluch

tomciopaluch Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bochnia, Poland
    jakie sfery lataja??? jak daje atack to nie mam zadnego wyboru ..tylko dziewczynka mi sie podswietla...nic innego nei moge atakowac.........tak to chodzi o macka... boss jest taki niebieski przezroczysty z mackami...najpierw czyma jedna dziewczynke..jak go leje to potem ja uwalnia i trafia do mojej druzyny..potem leje dalej bossa i uwalnia ta dziewczynke opetana dziewczynka stoi pod bossem i nic nie robi...boss mnie atakuje co runde ale ja go nie moge..tylko dziewczynka mi sie podswietla..

13. B14CK

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    no to jednak nie jesteś przy wiedźmie... ale jak będziesz pamiętaj o atakowaniu sfer ;P.... a co do tego duszka, musisz uśpić Macka.. czyli użyć czaru sleep i atakować tego ducha.. czasami Mack się obudzi, wiec znowu rzucaj na niego ten czar... nie zapomnij pozbierać później demon sword i ring które leżą w lesie - będą już aktywne windy ;)

14. tomciopaluch

tomciopaluch Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bochnia, Poland
    dzieki wielkie.jak bede mial jakies problemy to bede pisal na pw

15. PieruG

PieruG Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja mam problem z 2 bnossem. Bogimoray. Nie wiem jak go pokonac. Ogladalem wiele filmikow na youtube, robie tak jak tam ale nici. Dalej mnie pokonuje. Wodnymi czarami atakuje ta jaszczurke czy cokolwiek to jest, a Kaimem i Seth staram sie wykonczyc male stworki. Nie wiem dlaczego Kaim i Seth zadaja takie male obrazenia. Na youtube widac ze zadaja czasem obrazenia 220-250!! gdzie ja zadaje ok. 150. Moze mi ktos podpowiedziec??
    Widzialem rowniez czar, co powoduje ze gdy bogimoray atakuje tym takim jakby pradem to moi ludzie nie sa sparalkizowani. Moze mi ktos powiedziec jak sie nazywa i skad go moge zdobyc?? Z gory dzieki
    Pozdrawiam

16. Blood.

Blood. V.I.P V.I.P

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Doleveluj postacie.

Kaim i Seth naucz Anti-Paralyze (jest takie accesory co daje immunity Yellow Band czy jakos tak).

Ogólnie każdy boss to kwestia lvlu, dwa początkowe sa najtrudniejsze ze wzgledu na to, ze sie nie umie grac :)

17. igorro

igorro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38

Dokładnie jak ja czytałem jakiś poradnik to tam było napisane ze jeden boss jest taki strasznie trudny ja tylko podlevelowalem i za pierwszym razem bez problemu go pokonałem.

Wczytywanie...

Poleć forum