1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

LOST ODYSSEY- duza prosba od kilku forumowiczow

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez tomciopaluch, Maj 18, 2009.

1. tomciopaluch

tomciopaluch Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bochnia, Poland
    wiem ze moge dostac warna ...jesli tak to z gory pzrepraszam i prosze o wyrozumialosc...prosze bardzo o umieszczenie w dziale downl...rapidshare 1 DVD....juz tam pisalem i tez kilka osob wyrazilo ta sama prosbe ale zadnego odzewu ...a nie wydaje mi sie zeby nikt z calego forum nie mial plikow 1 DVD ..prosze w moim imieniu oraz w imieniu kilku innych osob o umieszczenie plikow rapid pierwszego DVD gdyz te co nie wygasly sa tylko dostepne jako DVD 2-3-4...... dziekuje

2. Lotnik421 Xbox One

3. CoOokie

CoOokie Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    الجانب الثاني لل
    Napisz do mnie w czwartek wieczorem, to w piątek na uczelni wrzucę pliki.

4. tomciopaluch

tomciopaluch Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bochnia, Poland
    dzieki....a gdyby ktos tez mial i umiescil juz na rapidzie to tez by bylo super..zawsze juz by sie sciagalo.... moze sie ktos skusi?>??? na pomoc:p

Wczytywanie...

Poleć forum