1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

LOST ODYSSEY opinie..pytania

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez tomciopaluch, Maj 15, 2009.

1. tomciopaluch

tomciopaluch Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bochnia, Poland
    Witam...chcialbym zakupic ta gierke w oryginale ..czy warto?? w jakim stylu jest gra??? jak jest walka zrobiona??? turowa?? czy grafika fajna...czy czary fajnie zrobione urozmaicone...czy gra wciaga..czy dluga.. czy wiecej gadania po wioskach i dialogow czy walki? ??? moze ktos kojazy GRANDIE 2 z dreamcasta albo skies of arcadia...czy lost odyssey jest podobna do tych gier?? jelsi tak to wezme napewno..dziekuje za wypowiedzi

2. Lotnik421 Xbox One

3. CoOokie

CoOokie Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    الجانب الثاني لل
    Już pędzę z odpowiedziami:
    - wg mnie warto,
    - gra jest (jak dla mnie) w stylu Final Fantasy, tylko mniej ... japońska :) ,
    - walka jest zrobiona z rozmachem,
    - tak, jest turowa, jak w FF,
    - grafika wymiata, nie przesadzam, jest po prostu świetna!
    - czary są urozmaicone i też bardzo dobrze wykonane,
    - gra wciąga, chociaż nie tak jak FF, ale jednak,
    - długa jest (4 DVD mówią same za siebie :D ),
    - co do dialogów / walki to nie wiem, zależy jak grasz,
    - wymienionych gier nie znam, więc niestety się do nich nie odniosę, ale LO mogę polecić z czystym sumieniem!

Pomogłem? :DD

4. tomciopaluch

tomciopaluch Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bochnia, Poland
    taka odpowiedz mi wystarczy ..dzieki

5. tomciopaluch

tomciopaluch Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bochnia, Poland
    bardzo ale to bardzo prosze o umieszczenie tej gierki w dziale download na rapidzie..a dokladnie o dvd 1...bo erno ma od dvd 2 a inne wykasowalo...kolega sie napalil i chce mu pobrac ta gierke...ja racze wezme w oryginale..bo 4 plytki i taka gra to pewnie warto wydac kilkadziesiat zl na allegro za uzywke;p

Wczytywanie...

Poleć forum