1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Lost Odyssey problem w FABRYCE.prosze o pomoc z tlumaczeniem angielskiego

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez tomciopaluch, Czerwiec 7, 2009.

1. tomciopaluch

tomciopaluch Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bochnia, Poland
    PROSZE adminow o nie kasowanie tego postu..bardzo mi zalezy na pomocy ..nie ma nigdzi epolskiego opisu a na tyle nie znam angielskiego zeby dokladnie odgadnac o co chodzi w danym fragmencie..a fragment jest dosc zakrecony..5 godzin krece sie po lokacji i nie wiem co mam robic .....chodzi o lokacje.fabrytka na platformie DVD 2... co sie przesowa platformy i dzwigi obsluguje..sa tez takie bariery na prad......prosze o pomoc z tym tekstem

2. Lotnik421 Xbox One

3. B14CK

B14CK Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    hej.. tez tam trochę błądziłem ale cały myk polega na otwieraniu tych bram przy użyciu pewnej przepustki. Aby zdobyć ta przepustkę należny użyć umiejętności STEAL na żołnierzach. Myślę, ze później powinieneś znaleźć spokojnie wyjście ;) Niestety można posiadać tylko jedna sztukę przepustki naraz, a jak otworzysz jakaś bramę to ta przepustka przepada i musisz zdobyć sobie nowa :p

4. kleszczu290

kleszczu290 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    B14CK ma racje, za kazdym razem kiedy otworzysz jedno przejscie przepustka, szukasz walki i ladujesz steal'a na wrogach w celu zdobycia kolejnej przepustki, pozniej juz trzeba troche pokombinowac, ale juz dalej nie jest specjalnie ciezko;)

Wczytywanie...

Poleć forum