Lost Odyssey za darmo na Xbox One! Bardzo dobre wyniki wstecznej kompatybilności

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl


Od wczoraj wsteczna kompatybilność została rozszerzona o trzy wielkie produkcje – BioShock, BioShock 2 i BioShock Infinite. Jest to znacząca wiadomość, ponieważ zainteresowani otrzymali trzy tytuły, które trafiły również do graczy w formie HD. Możemy w tej sytuacji oczekiwać, że Amerykanie bez większych problemów wprowadzą również inne pozycje, które wcześniej otrzymały ulepszone wersje na Xboksa One. Oczywiście w przypadku backwards compatibility nie otrzymujemy żadnych dodatków – gry nie są upiększone – ale możemy włączać już kupione dzieła.

Należy również zauważyć, że Bioshock Infinite to pierwsza pozycja z dziesiątki najbardziej pożądanych gier. Na twórczość Irrational Games zagłosowało ponad 68 tysięcy graczy – wciąż na pierwszy miejscu znajduje się Call of Duty: Black Ops II, na który czeka ponad 202 tysiące zainteresowanych.

W sprawie nowych przygód wypowiedział się również Phil Spencer – szef marki Xbox podkreślił, że w usłudze znajduje się już ponad 300 produktów, a wsteczna kompatybilność cieszy się wielką popularnością. Prawie 50% wszystkich posiadaczy Xboksów One korzysta z tej propozycji amerykańskiej korporacji.

Gracze mogą oczekiwać ciągłego rozbudowywania biblioteki – firma zamierza stale wrzucać nowe pozycje i tym samym doprowadzić wszystkie najważniejsze tytuły do WK.

Z okazji dobrych wieści, Major Nelson postanowił rozdać wszystkim Lost Odyssey. Grę pobierzecie przez Xboksa One i Xboksa 360! Tytuł można pobierać do 31 grudnia.

Blue Dragon jest również dostępne we wstecznej kompatybilności.


 

reevo

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
a dzisiaj dołączył jeszcze Bully: Scholarship Edition :)
 

kratylos

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
jest polska wersja jezykowa?
 

krisis

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
a dzisiaj dołączył jeszcze Bully: Scholarship Edition :)
Ja nadal widzę jako płatną. Do kiedy ta promka ?
 

Overkill

Użytkownik
Użytkownik
Ja nadal widzę jako płatną. Do kiedy ta promka ?
ponoć do 31.12
 

reevo

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Ja nadal widzę jako płatną. Do kiedy ta promka ?
Jeśli chodzi Ci o Bully'ego to miałem na myśli, że dołącza do wstecznej ale niestety za darmo jej nie dawali :)
 

Overkill

Użytkownik
Użytkownik
@reevo ja myślałem że mu chodzi o lost odyssey :)
 

Do góry Bottom