1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Lost Odyssey

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez karimata, Marzec 26, 2010.

1. karimata

karimata Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Lublin
    Mam zamiar zakupić Lost Odyssey ,interesują mnie wasze opinie na temat tej gry. Jestem fanem FF i z tego co widzę gra jest bardzo podobna do Final Fantasy ;p

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pinernals

Pinernals Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
  4. J@siek

J@siek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Strasznie uboga i prymitywna podróbka mass effecta.. Nie kupuj, zmarnujesz pieniądze. Są znacznie lepsze tytuły warte uwagi..

5. ms_crew

ms_crew Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    :ban
    Kolego jaka podrobka Mass Effecta. Przeciez to calkiem inna gra.
    Gralem w to i moge szczerze powiedziec ze jak bym mial wybierac pomiedzy FF XIII a Lost Odyssey to wybral bym to drogie.

6. J@siek

J@siek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Racja.. Pomylilo mi sie z inna gra o podobnej nazwie :)

7. bonzo

bonzo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    legnica
    ja bym chyba wybrał Lost Odyssey

8. krzych94

krzych94 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Rumia
    Mi się ta gra podobała

9. malina10212

malina10212 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kielce
    Ja ją mam i musze przyznać że początkowo mało zachęcająca 1 płyta oferuje mało akcji, jest sporo przerywników, dużo chodzenia po lokacjach , rozmowy z innymi, mało walki... no i dużoooo czytania- Kaim co pewien czas miewa retrospekcje. Ale nie warto zrażać się na początku , w miarę przechodzenia gry akcja się rozwija , nabiera tempa, pojawiają sie kolejni... bardziej wymagający bosowie. gry faktycznie nieco przypomina Finala, ale jest to Exclusive x360,a moim zdaniem kazdy Exclusive jest wart uwagi. gra jest na 4 płytach i zapewni spora liczbę godzin spędzonych przed konsolą. Kolejnym atutem jest cena, gra nie jest droga. Skoro jesteś Fanem Finala to Lost Odyssey powinien Ci sie spodobać, a jeśli wyda ci się za łatwy ( w co wątpie) to możesz zainwestować w Last Remnant, też całkiem przyzwoity jRPG. Mam nadzieje że będziesz zadowolony

Edit: na mnie osobiście duze wrażenie zrobiła muzyka, która dopełniła pozytywne wrażenia podczas grania.

10. Mario10

Mario10 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Panowie i panie żeby nie zaczynać nowego tematu, jaram się jrpg i tak przysiadłem do lost odyssey bo wszyscy chwalą i mam pytanie. Mam jakieś 6 godzin gry i żadnej nowej broni nie znalazłem w sklepie ani wśród przedmiotów i akcja z lekka rozczarowuje, dużo czytania i chodzenia niewiele walki. System walki super i ogólnie gra . Pytanie mam czy się rozkręca gra później czy tak słabiutko cały czas ?

będę wdzięczny za info

Wczytywanie...

Poleć forum