1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Lost Odyssey ?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Tomci__PL, Lipiec 16, 2009.

1. Tomci__PL

Tomci__PL Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,

W końcu stałem się posiadaczem xboxa360 elite z iExtreme 1.6.Sciagnołem grę Lost Odyssey sama gra jest po Ang ale achievementsy są po Jap i pytanie moje brzmi (jako całkowitego lamusa :D ) czy jak sciagnę inna wersje gry to czy achievementsy będą po Ang ? i drugie pytanie czy da się achievementsy usunąc z NXE ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. igorro

igorro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    1.Tak ale nie wiem która wersja ma ENG achivmenty ja ściągałem od Cookie to miałem japońskie.
    2.Nie da rady.

PS.Czemu chciałbyś usunąć achivmenty?

4. Tomci__PL

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Bo mam po Japońsku i trochę to drażni :D Czyli jak znajdę grę w której achievementy będą po Ang i wsadzę do x360 to achievementy da się jakoś zamienić żeby były po Ang?

5. Tomci__PL

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    2 pytanie sorry ze post pod postem.Podczas walki przy ataku wysauje jakieś kółko co trzeba zrobić żeby móc zrobić perfect atak wciskam analogi ale nic ciągle mam bad

6. igorro

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Musisz przytrzymać RT i puścić w odpowiednim momencie.

7. Tomci__PL

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ok dzięki igorro a co z tymi achievementami?

8. igorro

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    No usunąć się nie da. A żeby mieć po angielsku to musisz ściągnąć lub kupić wersje która takie zawiera.

Wczytywanie...

Poleć forum