1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Lost Planet 1 i 2

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Knoper93, Styczeń 25, 2011.

1. Knoper93

Knoper93 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Witam
    Mam parę pytań odnośnie serii Lost Planet.
    1. Czy to jest gra twórców gears of war?? Bo wydaje mi się że na screenach widziałem Marcusa ;)
    2. Czy któraś z części jest w wersji polskiej??
    3. Czy te części są ze sobą powiązane?? Znaczy, czy najpierw przejść "jedynkę" potem brać się za drugą część
    4. Czy jest w tym możliwość gry Co-op przez system link
    5. Czy jest to tak zaje**** jak "Gearsy"

Pozdro Knoper93

2. Lotnik421 Xbox One

3. adiedinburgh

adiedinburgh Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Edynburg
    1.Nie, grę wyprodukował Capcom
    2.Nie
    3.Niby są ale szczerze to wątek fabularny jest tutaj mniej istotny i rozbudowany niż np. w GOW
    4.Nie wiem, na pewno za to można grać w co-opie przez xbox live
    5.Nieee, nic nie jest tak ********* jak Gearsy:) Ale naprawdę warto zagrać, mi osobiście bardzo się podobałą zarówno część 1 jak i 2.
    Pozdro

4. Knoper93

Knoper93 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    dzięki wielkie ale jeszcze muszę ponowić pytanie o tego co-op przez system link, z kumplem (sąsiadem) sobie ostro muciliśmy co-op-a na 2 konsole w grars of war 1 i 2 i grało się wybornie

P.S A czy w resident evil 5 jest możliwość gry co-op przez system link, słyszałem że zrobili nie kiepski tryb kooperacji ;)

Wczytywanie...

Poleć forum