1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Lost planet 2 - mały problem

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Papillon, Czerwiec 3, 2010.

1. Papillon

Papillon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Woj. Śląskie
    Witam!

Mam pytanie do osób grających w wszelakie tryby online Lost Planet 2.

Problem tkwi w tym, że nie dostaje już Carrer Pointsów czy to w Ranked match czy też w Player match... i nie wiem w czym problem. Jest to spowodowane przez coś, co w grze zwie się DNF% (i liczba w moim przypadku 40%, 50%). Pamiętam, że jak miałem 30% to normalnie mi przysługiwały Pointsy, teraz przed rozpoczęciem każdego meczu wyskakuje komunikat o tym, że mam powyżej DNF30% i nie przysługują mi punkty oraz że to się z mieni za 4/5 meczy. Gram (nie w jednym ciągu) już z 10 meczy a nic się nie zmienia... non stop ten komunikat z DNF%.

Co oznacza skrót DNF%? Jak zaradzić temu problemowi?

Nie rozchodzi mi się o te głupie Carrer pts. tylko strasznie mnie irytuje fakt, że pomimo bardzo dobrej gry teraz non stop jestem na ostatnim miejscu z wynikiem 0 pts (często z innymi osobami - najwyraźniej z tym samym problemem). Wychodząc na łacha, który przez cały mecz dostawał po d*p*e (choć i tacy ostają jakieś ochłapy typu 200pts).

EDIT:
    Problem rozwiązany DNF = Did not Finish
    poniższy link wszystko wyjaśnia:
    http://www.gamespot.com/ps3/action/lostplanet2/show_msgs.php?topic_id=m-1-54878768&pid=958323

Wczytywanie...

Poleć forum