1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Lost Planet 2 nie zmieściła się na DVD, doszło do znacznych cięć

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez akira5, Luty 18, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. akira5

akira5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Pobiedna/ Wrocław

Jun Takeuchi, producent gry, przyznał, że Lost Planet 2 nie zmieściło się na DVD i z gry wycięto znaczną zawartość. Dokonano tego, by gra pojawiła się na Xboksie na jednej płycie. Pytanie dlaczego nie użyto po prostu dwóch płyt pozostanie pewnie bez odpowiedzi, ale zgadnijcie, co stanie się z tą wyciętą zawartością.

Jak mówi sam Takeuchi:

Pała z PR. Sam mocno czekałem na Lost Planet 2 po pierwszych zapowiedziach. Potem jednak zagrałem w część pierwszą, demo drugiej i ekscytacja opadła. I dobrze, bo podobne zagrywki by mnie mocno denerwowały, a tak budzą jedynie uśmiech pod nosem.

Źródło: http://polygamia.pl/Polygamia/1,95336,7576033,Lost_Planet_2_nie_zmiescila_sie_na_DVD__doszlo_do.html

2. Lotnik421 Xbox One

3. pawelino223

pawelino223 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Gdzieś w Dolnym Ślasku
    może tak jest a może nie ale i tak m$ maczało w tym palce bo można było zrobić jak z forza 3

4. thekoniq

thekoniq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kraków
    Chyba "może" zamiast morze .

5. fialek90

fialek90 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    lol hahaha nie no zeby pierw pisac morze a pozniej mozna ?? hmm lol chyba masz na to papiery ?
    co do tematu to hmm to zrobili to tylko dla dlc bo wymiana plyty raz/dwa w ciagu gry chyba nikomu nie przeszkodzi ?

6. Flapyxb

Flapyxb Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    wiesz kto jest po drugiej stronie?
    Mogli zrobić na kilku płytach, ale raczej bardziej opłaca im się skrócić grę a potem wydać 5 dodatków po astronomicznych cenach.

7. Krawol

Krawol Banned Użytkownik

Polubienia:
    114
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa | Otwock
    dlatego w xboxie powinnien byc blu-ray to takich problemow by nie bylo ;D
    chciałbym aby xbox wprowadził blu-ray to wtedy bym sobie wymienil taka prawda ze blu-ray do 50gb mpojemnosci. wiec kazda gra na ps3 bedzie zawsze na 1 plycie. coraz nowsze gry wiecej ważą i my grace xboxa bedziemy mieli problem :(

8. szychabarca

szychabarca Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Barcelona
    Mogli zrobić tak jak w Mass Effect 2 i wszystko by było dobrze. Szkoda,że gra z tego powodu ucierpi.

9. D4Ru73K

D4Ru73K Banned Użytkownik

Polubienia:
    99
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Częstochowa
    Nie wiem co jest większym powodem do wstydu. Okazywać skrajny analfabetyzm, czy dodatkowo tłumaczyć się papierami. Teraz to takie modne. Do szkoły było pod górkę, to idzie się do lekarza, robi z siebie idiotę i dostaje papierek. Błędem było wpisanie dysleksji na listę chorób. Obecnie połowa ludzi w tym kraju to banda tumanów i trzeba ich tolerować. Poleciłbym gościowi słownik, zamiast grania, ale i tak mu się nie przyda. Nic z takiego i tak nie będzie w przyszłości, więc niech gra. Pozostaje mi współczuć.

Capcom kpi sobie, ale to nie pierwszy raz. Lenistwo tłumaczy brakiem miejsca, albo szykuje grunt pod DLC. Nevermind Lost Planet 2 to i tak crap.

10. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    Czyli wersja na x360 jest okrojona względem ps3:confused:

11. kj5

kj5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    jedynka byla do **** wiec jesli dwojka taka sama bedzie to mnie nie obchodzi ze bedzie okrojona bo i tak nie zagram

12. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    ale to DLC mnie wk***ia człowiek nie może mieć całej gry od razu i na płytach, tylko później trzeba się bawić w jakieś ściaganie i to jeszcze trzeba płacić. koniec z kupowaniem DLC.

13. Tere

Tere Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Tak najprościej puścić dlc dodające całe 15 minut gry albo jakiś uber bonus za 1200 m$ i alles klar. Ja jestem za postępowaniem EA masz oryginał wpisujesz kod i dlc leci za free, ba nawet gdyby każdy tytuł miał dlc za free to i tak wątpię, czy 80% tych crapów ktokolwiek by pobierał.

14. maroko freestyle

maroko freestyle Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    36
    Miasto:
    Złote Przedmieście
    IMO zapewne będzie 6h rozgrywki + 40 minutowe DLC hahahah masakra sami siebie ośmieszyli teraz

hajs!

15. DeMoH

DeMoH Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Grałem w demo Lost Planet 2 już jakiś czas temu - do co-op to się jeszcze nadaje, ale i tak za oryginał nie dał bym 20zł. Crap.

16. Razak

Razak Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Polska
    dają to na 2 płytach jestem pewny

17. maniek666pl

maniek666pl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    co by chcecie od lost planet. Specjalnie sobie zakupiłem wersje na PC zeby popykać. Jak dla mnie świetna gierka i czekam na 2 część. Co do małej ilości na dvd....Jeśli 2 cześć idzie sladami 1 to będzie dużo filmików, a co za problem je skompresować...sztuczne robienie problemów = nabijanie kasy. Juz tak jest - w każdym aspekcie zycia ;]

18. D4Ru73K

D4Ru73K Banned Użytkownik

Polubienia:
    99
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Częstochowa
    Gdybyście otworzyli oczy i spojrzeli szerzej na DLC to by Was oświeciło. Dodatki do gier, darmowe lub płatne mają ukryty sens. To pierwsza próba obrony producentów wobec sprzedaży gier i walka z rynkiem wtórnym. Na razie wyciągają do Nas grzecznie rękę, ale to się może zmienić...

Wiesz, to się nazywa gust i o tym się nie dyskutuje. Dobrze chociaż, że gust można podzielić na dobry i zły. Ty masz wypaczony, współczuję.

19. przeo0709

przeo0709 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Bełchatów
    Normalnie jak czytam wasze posty to niewiem czy mam płakać czy się śmiać. Pamiętam jak było zapowiedziane lost planet 2 jako exclusiv dla x360 (i pc chyba nie pamiętam) wszyscy się tak podniecaliście tą grą mówiliście że zgniecie ps3, potem jak zapowiedziano lost planet 2 na ps3 to emocje opadły i jeszcze jak się teraz jak okazuje się wersja x360 będzie okrojona względem ps3 to już wszyscy że ta gra to crap i niewarta 20zł. Dawno takiego fanbojostwa nie widziałem.

20. diego

diego Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  21. misiek8

misiek8 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    In an ODST armor waiting to drop

Byłbym niezwykle rad gdybyś kolego pokazał mi w którym miejscu w tamtym artykule jest napisane,ze wersja X360 jest okrojona względem PS3. Czy tam w ogóle wspomniano o wersji na PS3?!

Ja fanbojstwo takie jak Twoje widzę na forum codziennie.Developer zaplanował skok na kasę graczy w formie DLC,szuka taniego usprawiedliwienia i ludzie sie podniecają.Jakby im tak zależało na jakości gry to by ja wydali na dwóch DVD-co zresztą żadnym novum nie jest.Albo jako darmowe DLC.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum