1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Lost Planet 2 - opinie

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez Wi1q, Maj 4, 2010.

1. Wi1q

Wi1q Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    W sieci już nastąpiła "przedwczesna" premiera.

Przyznam że pierwsza część średnio przypadła mi do gustu, mam nadzieje że z "dwójką" będzie o niebo lepiej.

Dzielcie się wrażeniami!!!

2. Lotnik421 Xbox One

3. livingfear

livingfear Guest

Widzę ,że ciężko z wami,jeżeli chodzi o rozumienie czytanego tekstu,
    czy w każdym temacie o opini z gameplay'u na temat gry,muszę
    dawać taką notkę?!.
    To może tak zrozumiecie?.
    Mają być opinie z gry,
    każdy inny offtop bedzie nagradzany warnem!!!

4. eekz

eekz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Białystok
    Gra jest całkiem fajna.
    Na chwilę obecną ciężko jest coś więcej powiedzieć, ale zapewne spędzę przy niej trochę czasu (na zmianę z alanem w.). Tak czy siak płyty na nią nie szkoda.

Natomiast powtórzę się z tym, co pisałem kiedyś - Wi1q, zamiast napier***ć kolejne tematy o tej samej (tudzież rażąco podobnej) treści może sam kiedyś napiszesz JAKIKOLWIEK inny post na temat gry?! Mości moderatorzy też mogli by zareagować.

5. Fynal

Fynal Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
  6. szprucho

szprucho Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zgierz
    Grałem. Fajna się wydaje na pierwszy rzut oka. 7/10

7. kj5

kj5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    Kolejna pojechana gra od azjatów.
    Ale tym razem POZYTYWNIE pojechana :p
    Na split screenie wymiata, solo nie polecam.

8. Fennixs

Fennixs Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    TM
    Tak jak poprzednik samemu jest nudna ale 2 się fajnie gra (chyba można grać w 4 osoby nie wiem bo nie mam tyle padów)

9. maniek666pl

maniek666pl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    jak dla mnie gra naprawdę warta polecenia, graficzka daje rade a i gameplay wciąga - dla fanów 1 części.

Niestety są i wady -
    - zbyt multiplayerowe podejście do kampanii - respy itp , psuje to klimat
    - widać że grę stworzona dla wielu graczy. Jest opcja grania w 4 osoby w kampanie przez xlive oraz 2 na splitscreenie tylko DLACZEGO OBRAZ NA SPLITSCREENIE jest taki MAŁY ??? toż to lupy trzeba, w halo mnie denerwowało że obraz był przycięty. W MW2 tryb cooperacji też przycięty (zbędne miejsce dla mapek ... ) ale to co zobaczyłem w lost planet 2 to przegięcie
    (gram na 42 calach)

czyli jak dla mnie główne założenie czyli tryb multi/coop poszedł się jeb... w takie małe ekraniki ;/

10. Johny0000

Johny0000 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Zgadzam sie z poprzednikiem coop na splitscreenie to tragedia mam 40 cali tv a musze podejsc i grac na metr od tv hehehehe. jak dla mnie slaba jedynka duzo fajniejsza klimat tamte potworki super na tej czesci sie zawiodlem :(

11. kaban1987

kaban1987 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    WWA
    gra ujdzie w tłoku trochę jestem zawiedziony nie tyle co sama gra a trybem kampanii...
    wg mnie wada tej gry jest brak historii, także nie ma tego klimatu co pierwsza cześć czyli planety pokrytej lodem

12. michaelzen

michaelzen Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kamień .W
    Gra ogólnie dobra , a co najlepsze wyrąbane bossy:). Tylko tak jak mówicie na split screenie nie da sie grac porażka na maxa .

13. Therioon

Therioon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Manchester
    Mnie gra do siebie w ogóle nie przekonała, na ekranie TV demo gościło nie dłużej niż 10 minut. Ale są gusta i guściki :)

14. kj5

kj5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    Demo to demo, pełniak jest lepszy.
    Ja tam gram na 100calowym projektorze :)

15. yago13

yago13 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    33
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Polska
    Jak dla mnie lipa, odkładam płytke i wracam do świetnego Alana

16. igorpmi

igorpmi Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Międzychód
    szczerze mówiąc spodziewałem się czegoś lepszego. brakuje mi tutaj interakcji z otoczeniem. graficznie nie jest najgorzej, gameplay najgorszy nie jest.
    Do gustu bardzo przypadły mi wstawki muzyczne.
    Ogólna ocena to 6+/10

17. Sblade86

Sblade86 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Sosnowiec
    Ja również spodziewałem się czegoś lepszego w 1 nie grałem ale ogólnie myślałem że to będzie młócka jak w filmie Żołnierze Kosmosu :p a tu patrze więcej strzelania do ludzi niż do stworów przez co mnie gierka zraziła ale graficznie i bossowie jakoś dają radę i gra nie jest zła :) 6,5/10

18. zajaczek

zajaczek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ja musze powiedziec. bez na dzie ja, ocena to okolo 4/10. oprocz grafiki to nic nie przyciaga w tej grze, lepiej pograc w unreal tournament niz w to, mimo slusznego wieku...a kampania dla solo...phiii liiipa

19. SNR

SNR Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Lubelszczyzna
    Pograłem sobię wczoraj troszkę z kolegą i powiem tak... 5h spędzonych z tą grą ani trochę mnie nie znudziło. Bawiłem się świetnie jak i mój kolega, lecz niestety gra niczym specjalnym nie zaskakuje. Momentami wydawało mi sie, że gram w damnation, niektóre pomysły i lokacje były tak zerżnięte, że można było zapomnieć, ze to lost planet 2... capcom powinien się wstydzić... Co do rozgrywki, w sumie jest lekko wymagająca, jak to capcom, grywalność ogólnie daje radę, grafika nie kole w oczy, a przerywniki są naprawdę fajne. Ogromnym minusem gry jest splitscreen, musiałem siedieć 1m od tv 42 calowego, porażka, ale z drugiej strony gdyby go wcale nie było, nawet bym tej gry nie uruchomił... Czytałem mnóstwo pozytywnych opini na temat 1 części, ale jednak po zagraniu w 2 napewno jej nie kupię/ściągnę... Jeszcze co do długości grania, w 5h przeszedłem 4 epizody, więc nie jest źle, całlosć to jakieś 8h, a z uwagi na to, że prawię wszystkie gry na x360 mające co-op na jednej konsoli przeszedłem, bardzo mnie to cieszy:) Podsumowując, LP2 żadnego powiewu nowości nie wnosi, owszem można zagrać, ale nic specjalnego, ale jeżeli nie macie już żadnej gry w splitscreenie i nie przeszkadza wam ekran 19 calowego monitorka to polecam.

Wczytywanie...

Poleć forum