1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

LOST PLANET 2 opinie

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez tomciopaluch, Lipiec 25, 2010.

1. tomciopaluch

tomciopaluch Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bochnia, Poland
    witam.szukalem ale nie moge znalesc , albo to forum jest trak malo czytelne ze mi gdzies przelecialo nie zauwazone ..

Prosze o jakies opinie odnosnie tej gierki albo o wklejenie linka jesli juz taki temat byl

2. Lotnik421 Xbox One

3. protaktyn

protaktyn Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Brutalna gra, strzelanie do potworów i skakanie na 1000 metrów - tak można nazwać tą grę.
    Szczerze mówiąc, grałem w DEMO 1, nie za fajna gra, ale 2 nawet-nawet.

4. Tieu

Tieu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    50
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Zagan, Polska
    Grał ktoś może na split screenie w to? Chodzi mi o fun płynący z gry :).

5. liroy_ek

liroy_ek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Według mnie ta gra jest straszna !! Beznadziejna nudna zero przyjemnosci, do ****. Split screen jest jeszcze gorszy w sumie najgorszy jaki na oczy widzialem . Masz dwa male kwadraciki odpowiadajace 1/4 ekranu (nie mam pojecia jak mogli to tak spierdzielic). Ogólnie bardzooo odradzam :)

6. hidz0r

hidz0r Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    To chyba graliśmy w inne Lost planet 2. Dla mnie i dla kumpla gra się bardzo podobała. Dość długa, fajna historia, kupa radości z gry. Jedynym minusem jest mały ekran na split screenie, ale jak masz duży TV to jest OK. Polecam.

7. Bułka1992

Bułka1992 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ZEro fabuły , bezsensowna strzelanka

8. Dogg

Dogg Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Wg. mnie baardzo nudna. Biegasz i strzelasz do pomarańczowych kropek na potworach. Zdecydowanie wolałem Lost Planet 1

9. IamDJfromHell

IamDJfromHell Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Słupsk
    NIe polecam tej gry...miałem 1 części , grałem w demo 2 ....niczym się nie różni .
    Gra bez fabuły , bierzesz grata i strzelasz w pomarańczowe kuleczki na strokach ...to tak jak grać w Saperka... Jednym guzikiem rozbrajasz miny ,a drugim w nie wpadasz:]

Wczytywanie...

Poleć forum