1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Lost planet 2

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Altres, Maj 20, 2010.

1. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    Siemka być może nie ten działa ale nawet ni wiem gdzie to dać mam takie dziwne zjawisko dlaczego w lost planet 2 są postacie z gears of war ?? zerżnięte i do tego okaleczone bo twarze są tragiczne a zbroja choć przypomina tą z gow to nie za bardzo

Lost Planet 2 - screen 1/45 ( X360 ) galeria gry-online.pl

2. Lotnik421 Xbox One

3. Papillon

Papillon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Woj. Śląskie
    Są to dodatkowe postacie (czyt. bonusowe) , nigdy się nie spotkałeś z takim zjawiskiem? (np. Yoshimitsu w Soul Calibur). Jeśli Ci się nie podobają to nimi nie grasz... proste.

Wersja dla Xboxa 360 dostała:
    - Marcusa i tego drugiego kolesia z Gears of War
    - Franka z Dead Rising (jeśli masz save'a z DR)
    - Weskera z Resident Evil 5 ( to samo co wyżej)

Wersja dla Ps3 dostała:
    - Weskera
    - Strój z Moster Hunter'a
    - Hellghastów z Killzone'a (szturmowca i snajpera)

(chyba jeszcze o kimś zapomniałem)

Pozdrawiam

4. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    A no skoro bonusowe to ok swoją drogą takie rzeczy to ja robiłem ale na PC np do gta dawałem spider mana

5. Papillon

Papillon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Woj. Śląskie

Żeby odblokować Marcusa i Dona z Gears of War wystarczy tylko przejść kampanie Lost Planet 2.

Do reszty bonusowych postaci potrzeba save'ów.

Wbrew pozorom bardzo mało osób decyduje się na granie tymi bonusowymi postaciami. Wynika to głównie z tego, że i tak wypadają bardzo blado przy oryginalnych i nietuzinkowych postaciach Lost Planet 2, które można sobie modyfikować.

Wczytywanie...

Poleć forum