1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Lost Planet 3 oficjalnie zapowiedziane. Premiera w przyszłym roku

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Rafau666, Kwiecień 10, 2012.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Rafau666

Rafau666 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    465
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Stary Sacz
    Capcom oficjalnie zapowiedziało Lost Planet 3. Do premiery gry pozostało jeszcze dużo czasu ,ale już dziś możemy zobaczyć jej pierwszy zwiastun.

Lost Planet 3 zostało zapowiedziane na imprezie Captivate 2012 - tej samej, na której Capcom pokazało nowe zwiastuny Resident Evil 6 i DmC. Wiemy, że gra w wersjach na Xboksa 360 i PlayStation 3 zadebiutuje w 2013 roku, a za jej produkcję odpowiada studio Spark Unlimited. I to w zasadzie tyle, więc póki co zobaczcie pierwszy zwiastun.

Co my tu mamy? Główny bohater ucieka wąskimi korytarzami przed jakimś stworem, ale bardzo szybko wydostaje się na powierzchnie i okazuje się, że w Lost Planet 3 powróci znak rozpoznawczy serii, czyli śnieżne scenerie. Dalej mamy pojedynek gigantów, ale nie będę Wam tego wszystkiego streszczał, skoro jeszcze ciepły zwiastun czeka już na obejrzenie.

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. scorpion22

scorpion22 Banned

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Jedynka była najgorszą grą w jaką grałem na xboxie dlatego na dwójkę nawet nie spojrzałem i u trójki nie przewiduję większych zmian

4. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Ja swoją przygodę rozpocząłem od dwójki i była... tragiczna. Achievementy w tej grze to już w ogóle jakaś pomyłka. Jeśli to będzie ewolucja, a nie rewolucja, to nawet nie mam zamiaru tego 'instalować'.

5. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Ja z tą serią miałem wspólnego tylko ogranie dema Lost Planet 2 bo miał multi, nie powiem, to demko było super, ale opinie mnie skutecznie zniechęciły do zakupu pełnej wersji, jeżeli Single Player to randomowa walka z botami na arenach to nie ma co w niego grać.

6. Hawok

Hawok Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jedynka była genialna ;] bardzo dobra. Dwójka to kupa ...

7. lakiluk2424

lakiluk2424 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Grałem w tylko w 2 i faktycznie jedna z najgorszych gier. Trójka może będzie lepsza, ale nie zapominajmy, że inne znane (lepsze) gry też wychodzą. :joyous:

8. nemesis48

nemesis48 Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Radom
    nie grałem w żadną część ale trailer ciekawy sceneria i pomysł na gre fajny więc może w trójkę zagram

9. piaskun

piaskun Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gliwice
    Dobrze wiedzieć! Po 1 części unikam tą serie szerokim łukiem!
    Jak można skopać tak gre?!

10. slimak_110

slimak_110 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Nowe Miasteczko
    Mam nadzieje że będzie tak dobra jak jedynka. A nie tak słaba jak dwójka

11. scorpion22

scorpion22 Banned

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Ja miałem w ogóle jakiegoś buga w jedynce (kupiłem oryginał !) i osiągnięcia w ogóle się nie dodawały nawet te za ukończenie poszczególnych leveli...

12. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    Czyli nie tylko ja nie lubię tej gry, a myślałem że to ze mną coś nie tak, ja osobiście grałem w jedynkę jakieś 1h, w dwójkę zagrałem miałem nadzieję na poprawę nic z tego jeszcze gorzej, a trójki to już nie tknę chyba że na wszystkich portalach będzie wychwalana, jako najlepsza gra roku, to może wtedy uwierzę.

13. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1661
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Moim zdaniem Lost Planet 1 było świetne. Sprawa miała się znacznie gorzej przy Lost Planet 2.. Muszę się przyznać, że w grę nawet nie zagrałem. Po licznych komentarzach i filmikach stwierdziłem, że ta gra to istny niewypał i to całkiem inna produkcja niż jeżeli Lost Planet 1.

14. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Lost Planet 1 była dobrą grą. A Lost Planet 2 też była dobrą grą, ale jak się grało z ekipą 4-osobową, przy piwku czy coś. Tak samo jest pewnie z tym nowym Residentem. Grasz samemu - kicha. Grasz z kumplami - dobra zabawa :D

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum