1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Lost Planet 3 - Opinie

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez -=SETH=-, Sierpień 23, 2013.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3226
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

W wątku tylko opinie

2. Lotnik421 Xbox One

3. depcik94

depcik94 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Radomsko
    Pograłem troche i jak narazie pozytywne wrażenie.Bardzo ładna grafika,super widoki ta zima , lodowce , jaskinie :)Fajnie się steruje mechem.Jeszcze niewalczyłem z ogromnymi bossami alenapewno będzie super:)Narazie jest wszystko ok zobaczymy co będzie później.

4. paTherion

paTherion Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    311
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Belfast
    Pierwsze wrażenia - tak jak Mass Effect wciągnął mnie w klimat którego nie znosiłem (space opera, kosmici, laserki - bleh!), tak powtórzył to (zobaczymy co będzie później) Lost Planet 3 w kategorii dla mnie bardzo odległej i nielubianej czyli robociki, mechy, stwory kosmate itp

Moment w którym wsiadasz do swojej maszyny i odpalasz playlistę (przesłaną bohaterowi przez małżonkę) w starym dobrym rockowym stylu - BEZCENNE

Co będzie dalej? Zobaczymy, gdyż ten weekend należy właśnie do LP3

1 osoba to lubi.
  5. belweder93

belweder93 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Grałem niecałą godzinę. Strasznie mi ta gierka przypomina trzeciego Dead Space'a(lodowa planeta, interfejs bardzo podobny). Ma bardzo fajny klimat, wygląda dość ładnie jak na grę konsolową obecnej generacji.
    Jak narazie 8+/10

6. jaszczurka23

jaszczurka23 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    83
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    jedynka LOST PLANET była powodem kupna mojego x360 ,część trzecia nawiązuje do klimatu jedynki i mieszano dead space 3 z gears of war seriami to może być co najmniej udane posunięcie, zacieram rączki żeby wreszcie ukończyć ową gierę, mało jest gier tego gatunku z MECHami itp może jeszcze MGS seria

7. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Gra jest spoko,ale twarz głównego bohatera mi zupełnie nie pasuje.

8. banannba12

banannba12 Banned Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    po 3 godzinach gry moge powiedziec ze gra jest kozacka, mech jest zaje*isty ! i grafika tez stoi na wysokim poziomie, zauwazyliscie ze czasami gra chrupnie i spadna klatki nie mowie ze ciagle tak jest, ale czasami tak sie dzieje tez tak macie?

Też tak mamy;)...TigraTeam

1 osoba to lubi.
  9. patryk7

patryk7 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Giżycko
    gra godna uwagi , po 2 godzinnej grze mogę powiedzieć , że z grafiką to polecieli , bardzo szczegółowa. No i gierka ma swój klimat... , niestety ma też wady , ponieważ od czasu do czasu są gwałtowne zwiechy , nie wiem czym są spowodowane , ale czy to wada? na szczęście pojawiają się rzadko. jak narazie 8

1 osoba to lubi.
  10. the mistic

the mistic Banned

Polubienia:
    80
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Opinia moja o grze

Plusy

1)dosyć wciąga
    2)przypomina troche bardziej ubogiego dead space od ea
    3)ciekawe rozwiązanie z tym mechem tylko on tam jest na ozdobe raczej
    4)laże po tych lodowcach, lub niespodzianki jakie gra ma w niektórych momentach:)
    5)klimat/muzyke grafike

Minusy

1)lubi przynudzać
    2)czasami wkurzająca trudne momenty które trzeba powtarzać sto razy
    3)wkurzące chowające się stwory :)
    4)lekkie spadki klatek/s

Grafika 8/10(jak na staruszka niezła) Muzyka(dopasowana do gry) 9/10 Fabula(klimatyczna) 8/10 (czasami gra przynudza).

Wczytywanie...

Poleć forum