1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

LOTR War in te north na RGH

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez lukiwino, Grudzień 26, 2013.

1. lukiwino

lukiwino Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Cześć, czy ktoś może ma rozwiązanie na zapisanie gry w trybie splitscreen w LOTR War in The North?
    Ostatnio grałem w tą grę z dziewczyną przez ładne parę godzin i osiągnęliśmy wysokie lvl. Następnego dnia chcieliśmy kontyuować, ale
    postęp gry gracza 1 (lvl) po zapisie zostaje taki sam, natomiast gracz 2 ma tylko 8lvl i przez to nie da się kontynuować gry,
    pojawia się za to komunikat, że gracz 2 ma zbyt niski poziom aby dołaczyć do rozgrywki.
    Bardzo proszę o Pomoc
    Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. nollo

nollo Użytkownik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    222
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Zawiercie
    Spróbuj wyczyścić pamięć podręczna w FSD oraz przerobić grę jeszcze raz ale najważniejsze NAPISZ SWÓJ TEMAT w ogólnym dziale dla Świeżaków bo tutaj rzadko kto wchodzi :)

4. lukiwino

lukiwino Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nic nie pomaga

wyczyściłem pamięć fsd i dalej nic. W menu wyboru postaci jest napisane, że gracz 2 stacił możliwość zapisu gry...
    A w przypadku próby włączenia wyskakuje błąd Fatal crash.
    Może to mieć coś w wspólnego z formatem przerobionej gry?
    Ja przerabiam do GOD ale czytałem że jest możliwość do XEX, ma to znaczenie ?
    pozdrawiam

5. nollo

nollo Użytkownik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    222
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Zawiercie
    No ja większość gier przerabiam do xex i nigdy nie miałem problemów z jakąkolwiek grą :) Jest Pewna zasada dopóki sam nie spróbujesz to się nie dowiesz
    Ps. Tylko z okna nie skacz

Wczytywanie...

Poleć forum