1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

LOTR: Wojna na Polnocy- split screen save

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez dominv, Grudzień 2, 2011.

1. dominv

dominv Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    głogów
    witam,
    wczoraj gralem z kumplem na jednym tv w ta gre na split screen, doszlimy oboje do 8lvl postaci i jakiejs cytadeli w grze. Zajelo nam to troche czasu i nagle gre wywalilo do dasha. Czytalem, ze gry z xgd3 czasami sie wylaczaja w ten sposob. Wlaczam gre jeszcze raz i niestety postac mojego kolegi jest na 1 lvl a moja dalej na 8lvl ;/ Podczas dodawania profilu drugiego gracza wyskakuje komunikat w stylu: profil gracza jest na zbyt niskim poziomie dla tego gry przez co zapis postaci jest wylaczony. W pamieci konsoli widac pliki do mojego profilu i profilu drugiego gracza a gra czyta tylko moj plik. O co chodzi? Czy to tak ma byc, ze leveluje tylko glowna postac zalogowana w xboxie a kolejny gracz zawsze zaczyna od nowa czy ja nie umiem tego wlaczyc? Kopiowalem savy z hdd na pamiec wew xboxa, ale dalej dzieje sie tak samo. Prosze o pomoc o z logicznego pkt widzenia to nie ma sensu

oczywiscie zaczynamy od cytadeli do ktorej doszlismy

2. Lotnik421 Xbox One

3. Sobek000

Sobek000 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miałem też ten problem u mnie pomaga jak pierwsze loguje się gracz z niższym lvlem i dołącza później ten z wyższym dzięki temu drugiemu graczowi nie pokazuje się okienko że jego rozgrywka nie jest wystarczająco rozwinięta fabularnie bla bla bla i da się zapisywać.

4. dominv

dominv Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    głogów
    ok dzieki bardzo, wyprobuje. Rozumiem jednak, ze nie odpale juz drugiego gracza na 8lvl tylko spowrotem od nowa?

Wczytywanie...

Poleć forum