1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

LT 1.1 a sprawa gier z dysku bez płyty

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Vegio, Wrzesień 7, 2010.

1. Vegio

Vegio Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Tarnobrzeg
    Witam!
    Mam już pomieszane w głowie od różnych postów (nie tylko z tego forum).
    Jeśli mam LT 1.1 to oznacza, że mam JTAGa ? (gdzieś tak pisano)
    Jeszcze nie mam dysku, ale chciałem wgrać FreeBoota no i czytałem, że trzeba JTAGa i ja się w tym nie orientuję wsystkim.
    No i gdzieś było, że nie może być Jasper Arcade (takiego mam) i dashboard musi być <7371. Czy jest to nadal aktualne? I czy trzeba lutować?

Dzięki :*

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pinernals

Pinernals Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    JTAG i LT 1.1 to dwie różne przeróbki. Do JTAG'a konieczny jest dashboard <7371

4. Deep

Deep Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Oława
    Zacznijmy od początku. iXtreme LT, 1.6 itd są to przeróbki napędu. Nie dają ci one nic poza oczywiście odpalaniem piratów. Natomiast Jtag (XBR lub FreeBoot) jest złamaniem całego systemu. Pozwala on min. odpalanie nieoficjalnych programów (takich jak FreeStyleDash, XexMenu), emulatorów (GBC, GBA, DS itd), pełnych gier Arcade, gier odpalanych z dysku bez płyty, obsługa dysków do 2TB (włącznie z dyskami Sata lub usb 2.5" jak i 3.5"). Nie daje on natomiast możliwości odpalania nieoryginalnych płyt. Jest to tak naprawdę w ogóle nie potrzebne mając JTAG ponieważ gry wrzucasz od razu z PC na dysk Xboxa. Upierając się możesz przerobić napęd konsolki np. iXtreme LT. Jeśli czegoś nie zapomniałem to - masz tu najważniejsze jego zalety(oraz ew. wady).

5. sajdorr

sajdorr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    78
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    P-ce
    i jeżeli chcesz mieć JTAG'a to pierwsze co musisz zrobić: sprawdź date produkcji konsoli musibyć przed 26 czerwca 2009, i jaki masz dashboard musibyc 7371 lub poniżej.

ah i lutowanie to podstawa ^^

6. Aviox

Aviox Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Gdańsk
    Trzeba lutować, jest to najtrudniejsza przerobka xbox'a, przerobia Ci w ten sposob xbox'a za 120-150 zł.

Wczytywanie...

Poleć forum