LT+ 1.1, Assassin's Creed Brotherhood

mlekogooner

Świeżak
Świeżak
Witam, posiadam konsole XBOX Premium z LT+ v1.1
Wypaliłem grę na płycie(AC Brotherhood), wszystko elegancko bez zadnego błędu, tak jak wypalałem inne gry, które dobrze śmigały. Co muszę zrobić, żeby gry takie jak AC Brotherhood czy Fable III działały na konsoli? Jeśli potrzebne są jakieś programy to w miarę możliwości proszę o podanie bezpośrednio linków ;)

Pozdrawiam ;)
 

reavenger

Banned
skanujesz obrazy abgx'em?
 

mlekogooner

Świeżak
Świeżak
nie, nie skanuję
 

Ciesiel91

V.I.P
V.I.P
skanujesz obrazy abgx'em?
To nic nie da, bo program pobiera najnowszego patcha do lt 1.9. Jeśli masz najnowszego dasha i lt 1.1 nie zagrasz wcale. Jeśli masz tego wcześniejszego, to musisz ściągnąć odpowiedniego patcha do gry i wgrać go bodajże autopatcherem.
 

mlekogooner

Świeżak
Świeżak
Konsola premium z 2006 roku, dashboard 12416 i LT+ v1.1

co musialbym zrobic zeby sobie pograc?
 

opeael2

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
PSforum.pl
wgrac dash który kasuje przeróbke...potem wgrać lt+1.9 i assasina przez abgx i pójdzie....

ewentualnie szukaj na necie wersji spatchowanej pod lt+1.1
 

mlekogooner

Świeżak
Świeżak
a nie da sie po prostu spatchowac gry w jakiś sposób?
 

opeael2

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
PSforum.pl
byś musiał poszukac gdzie w necie patchy do lt+1.1...

AP25 Full Patches (13146 works!) | HackFAQ

nie wiem czy one działają...
 

mlekogooner

Świeżak
Świeżak
GAMECORE •

znalazłem coś takiego, ale komplenie nie ogarniam o co w tym wszystkim chodzi ;/ mój angielski nie jest na tyle dobry, żeby zczaić ocb. moglby ktos pomóc? czy wg to jest dobry sposób?
 

Ciesiel91

V.I.P
V.I.P
Zły. Musisz spróbować manualnie spatchować obraz. Do tego wystarczy chyba ppfomatic i wcześniejszy AP Patch dla gry, który możesz pobrać z neta.
 

mlekogooner

Świeżak
Świeżak
Jestem lajkiem jeśli chodzi o te sprawy... wiec wybaczcie, ale trzeba mi wszystko wyjasniac krok po kroku ;)

Moglby mi ktos tutaj podeslac link do odpowiedniego patcha do gry ACB i program, którym moglbym spatchowac ta gre? No i jak to oczywiscie zrobic, bo tego tez nie wiem.

Czy jak wgralbym lt+ v.1.9 i odpowiedniego dash'a, to czy cos bede musial robic z obrazem gry, zeby odpalila? jesli tak, to rowniez prosilbym o programik i jak to zrobic ;)

pozdrawiam!
 

RajdeN

Użytkownik
Użytkownik
dzis nagralem wlasnie ACB, posiadam z tego co sie orientuje LT+ 1.1 oraz dash 2.0.12625.0, gre przebadalem ABGX'em, all CRCs match oraz AP25 replay sector is currently verified (oraz cala reszta na zielono), wlozylem ACB do napedu, wykryło plyte, zainstalowalem... odpalam - czarny obraz - zwis konsoli - przy nastepnym wlaczeniu konsoli plyty nie czyta, czy ta plyta zostala jakos oflagowana badz cos w tym rodzaju?...

w sumie, link od wilima jasno tlumaczy ze nie zagram.
 

goldphoenix

Użytkownik
Użytkownik
ja ponawiam pytanie raiden mam to samo sciaglem ac:brotherhooda wkladam plytke czarny obraz dalej nic konsolka sie zawiesza wciska m by oddalo plytke niechce musze wylaczyc konsole wlaczyc na nowo i dopiero oddaje inne gry z wave 4 dzialaja :) wiec niewiem co sie porobilo z tym ac ;brotherhood pomozcie kto moze pozdro.W razie pytan dodam ze mam ixtreme LT+ 1.9 i niby lt+ wszystko mialo czytac wiec czemu u mnie sa takie problemy pomozcie
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Nie działa wam bo dograliście w ABGX patche AP 25 do LT+ 1.9 i wersji dasha z końcówką 2.0.13146.0
 

Ciesiel91

V.I.P
V.I.P
Jak masz lt+ 1.1 i dash 12625 to możesz zagrać. Błędem jest przepuszczanie gry przez abgx, który dogrywa patcha pod lt 1.9 i najnowszego dasha. Musicie pobrać starsze patche pod waszą przeróbkę i wgrać ją ręcznie, bodajże przy pomocy autopatchera. Do tego musicie mieć jeszcze angielską wersję językową gry.
 

goldphoenix

Użytkownik
Użytkownik
czyli wezmy tak seth mam te ac :brotherhood np wgram obraz gry na kompa i co niepatchowac go abgxem czy jak to trzeba zrobic bo zalezy mi zeby zagrac w ac:brotherhood pozdro
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
 

opeael2

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
PSforum.pl
wgrajcie najnowszego dasha co kasuje przeróbkę...potem wgrajcie lt+ 1.9 do napędu i wszystko wam pójdzie....a tak to kombinowanie z obrazy....5 plyt nagracie i nie bedą działać bo bedą przygotowane do 1.9....po co się mordować.....2.0 predko nie wyjdzie....więc lepiej być na bieżąco....
 

goldphoenix

Użytkownik
Użytkownik
siem niewiem o co chodzi juz z tym asasins creed :brotherhood

sciaglem obraz na kompa
zrobilem jak było pisane

wkladam do konsoli

a tam mi pisze prosze wyczyscic plyte miekka sciereczka

i nic wiecej niewiem o co tu juz chodzi i niemam pojecia jak to nagrac
 

Do góry Bottom