1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

LT 1.1 granie offline

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Sulek, Czerwiec 4, 2011.

1. Sulek

Sulek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, jest to mój pierwszy temat, zacznę od tego ze X360 miałem od sierpnia 2008 do czerwca 2009 (niestety płyta główna padła nie opłacało się naprawiać) od tego czasu bardzo dużo się zmieniło (wave, softy, zabezpieczenia gier) i po prostu tego nie ogarniam, nie miałem wtedy problemów z nagraniem gry( soft chyba Xtreme 1.2), Chciałem się zapytać odnośnie nowych gier z zabezpieczeniem AP 2.5, a mianowicie czy one działają na sofcie lt 1.1 ? Ja chce tylko grac offline, online mnie nie interesuje (mogą mnie flagować, banować ja chce tylko grac offline) będąc niezarejestrowanym przeczytałem od groma tematów, Jednak większość userów czeka na soft który nie oflaguje im konsoli a jednoznacznej odpowiedzi na pytanie dotyczące grania offline nie uzyskalem. Z gory dziekuje za odpowiedzi

Dodam ze konsola aktualnie jest w drodze do mnie ;]

2. Lotnik421 Xbox One

3. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Tak, działają one na lt+ 1.1. Tylko, że na razie mamy trzy takie gry, a czy będą inne z tym zabezpieczeniem i czy będzie ono jakimś standardem nie wiem...

4. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    6 takich gier dzialaja na lt+

5. bgszef!

bgszef! Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    w Miescie
    Na nowym dashu jeszcze nie dzialaja. Wyjdzie Lt+1.9 to wszytsko bedzie smigac. Jak beda wychodzic gierki w nowym formacie to wypuszcza LT2.0 i jedziemy dalej.

6. Eagle696

Eagle696 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Dąbrowa Górnicza
    Ogólnie granie offline jest całkowicie bezpieczne.
    Mając przeróbkę LT 1.1 pójdą Ci wszystkie gry jakie wyszły do tej pory.
    Gry z AP 2.5 (w sumie 6 tytułów) również .
    Najnowsza gra "Red Faction Armagedon " nie ma aktualizacji usuwającej przeróbki.

7. Sulek

Sulek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam ponownie, poczytałem jeszcze forum i mam kilka pytań i próśb.
    -Konsola którą kupiłem nie ma wgranego najnowszego dashu usuwającego FW napędu, czyli konsola prawdopodobnie posiada ten dash 2.0.12625.0.(ten pan twierdzil ze gral na niej w najnowszego "AC:B").
    Teraz pytam czy gry z "ap 25" działają na tym dashu (na tym wyższym nie działają) ?
    Czy ten dash usuwający FW napędu był dostępny tylko na xbox live, czy z jakąś grą ?
    Czy gra FIFA 11 (jeżeli ja wypałę teraz) będzie działać na nastepnych wersjach iXtreme lt np 1.9, 2.0
    jeszcze jedno pytanie czy znajdzie sie ktos kto flas***e napędy W RADOMIU bądź OKOLICACH

Z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi ;]

8. bgszef!

bgszef! Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    w Miescie

Gry z AP25 dzialaja narazie tylko na dashu 12625. Trzeba czekac za nowym LT. Fifa bedzie raczej dzialac, a raczej nie powinna nie dzialac. W sprawie sflashu wal w dzial uslugi

Wczytywanie...

Poleć forum