1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

lt 1.1 i ap 2.5

Temat na forum 'Problemy' rozpoczęty przez bartox321, Listopad 13, 2010.

1. bartox321

bartox321 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    siema wyczytalem ze teraz w grach robia antypirate 2.5 i nieda sie grac.
    nie probowalem jeszcze sciagac zadnej i nagrywac wiec napiszcie czy beda mi dzialac najnowsze gry typu Assassin BH, nfs hp,call of duty black ops itp
    a jesli nie beda dzialac to jak to ominac? nie wiem jakiego mam dasha itp

2. Lotnik421 Xbox One

3. Namariee

Namariee Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jest tyle postów na ten temat, użyj następnym razem wyszukiwarki. Na nowym dashu nie odpali się Tobie Fable III, natomiast na starym ACB bo woła o aktualizację do nowego dasha, ale Fable III zadziała jak i Call of Duty Black Ops - przynajmniej u mnie. Jak nie wiesz jakiego masz dasha zobacz w ustawieniach swojego xboxa - tam znajdziesz.

4. Utakata

Utakata Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Masz w tym dziale temat z 26 stronami nie trudno znaleźć

Poleć forum