1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

LT 1.1 i vawy oraz ssv2 i 3

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez canabis, Listopad 12, 2010.

1. canabis

canabis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Mam w napędzie od samego początku LT 1.1. Zauważyłem,że z niektórymi grami mam taki problem,że lubią się nagle zatrzymać w napędzie i wyskakuje błąd o przeczyszczeniu płytki miękką ściereczką. Dziwnie jest np. w Halo Reach,gdzie multi dzaiała bez problemu przy 10h sesjach,a gdy kończy się druga misja i ładuje filmik jest CAŁKOWITA zwiecha konsoli (pobrane z dwóch różnych źródeł,w obu ten sam problem). Gears of War 2 lubi się zwieszać w multi przy pierwszej rundzie,natomiast horda i single chodzą bez zarzutu.
    Czy to może być wina,że nie zwracam uwagi na vawy i ssv gry? Mam LT 1.1 i zawsze robiłem tak,że tylko ściągałem i nagrywałem i to było wszystko.
    Pomóżcie,bo chciałbym w końcu przejść Reach,a niestety nie mam jak.

EDIT: W przypadku HR nawet instalacja na dysku nie pomogła z tym singlem. W GoW2 po instalacji nie ma żadnych problemów.

2. Lotnik421 Xbox One

3. noname

noname Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jeżeli gra była przerabiana na niższy wave, to czasami występują problemy z graniem. SS nie ma nic do tego. Jeżeli gra ma oryginalny wave to nagrywarka ci pada.

4. Rooob3

Rooob3 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Opole
    wave'y nic do tego nie mają.. LT 1.1 odczytuje każdy, ssv2 jest tylko po to żeby bezpieczniej grać przez neta.
    Sprawdzaj abgx'em widocznie obrazy były uszkodzone ;)...

5. canabis

canabis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No będę teraz sprawdzał abgx,może rzeczywiście obraz był uszkodzony.

Sprawdziłem BO abgxem i mam dwie rzeczy nie tak:
    Stealth status is uncertain, Video partition does not match known data.
    Teorytycznie powinien zadziałać autofix,ale abgx ma jakieś problemy z połączeniem się do neta (dałem w opcjach enabled). Też nie możecie się połączyć?

Wczytywanie...

Poleć forum