1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

lt+ 1.1 Można korzystać z Live

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez djmaxnew, Grudzień 18, 2010.

1. djmaxnew

djmaxnew Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Siemka jestem posiadaczem otóż tego softu i chciałbym przedstawić jak wygląda sprawa gry na live. Otóż sprawdzałem wartość X przed podłączeniem i po podłączeniu, ku mojemu zdziwieniu nic sie nie zmieniło czyli oflagowania nie ma! aha nie wkładałem żadnej gry z ap 2.5 więc wdg jeżeli nie będziecie grać w nic przerobionego to można korzystać z live do ściągania gier czy coś uwaga nie odpowiadam za to że ktoś dostanie bana za wyk. takich działań jak ja ja tylko opisuje że "fala" banów mogła sie już skończyć

ps: wdg mnie nie korzystanie z gier pirackich + częste aktualizacje ixtreme= mała szansa na bana

2. Lotnik421 Xbox One

3. eXtrim

eXtrim Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ameryki nie odkryłeś.

Bana dostajesz za sam zmieniony fw, nie musisz grać na piratach :)

4. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    ban jest za flasha, slabe kopie gier (czytaj: bez patchy albo patchowane na nizszy wave) moga jedynie zwiekszyc ryzyko otrzymania bana. Ostatni fala pokazala ze MS moze duzo wiecej niz sie wszystkim wydaje i jesli bedzie kolejna fala to nikt nie uniknie bana jesli bedzie wtedy podlaczony.

5. djmaxnew

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    pamiętasz moze kiedys posta że wyciekły dane z procedur wdg. których microsoft sprawdza? uruchomione gry, zgodność ich z oryginałem, czy nie były odpalane przed premierą i FW ale ciekawe czemu że przez to ostatnie najmniej banów

6. mk1981

mk1981 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    ....ależ bez sensu poruszacie tematy.... setki postów już o tym było a nie ma co gdybać nikt nie wie i nie będzie wiedział jaka jest polityka i jak rzeczy dzieją się w MS... nikt nie wie co sprawdzają i jak i kiedy... ludzie sami się nakręcają....
    ...zamiast pisać , brać pady i na xbl gonić grać..:)

7. blazejp

blazejp <a href="http://xboxforum.pl/artykuly-f206/%5Btuto V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Jak chcecie to tutaj gość codziennie sprawdza czy ma oflagowaną konsole (LT+ 1.1) i wstawia screeny.
    Jak ktoś chce to może sobie codziennie sprawdzać kiedy M$ zacznie banować

http://xbox360iso.com/showthread.php?t=315059
    (jeśli nie widzicie to trzeba się zarejestrować)

8. djmaxnew

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    powiem tylko ze gry demand juz są złamane czyli mozna z usb wgrywać np gta 4 i inne :D a po więcej zapraszam na XBOX360 ISO

9. loRdRumek

loRdRumek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Warszawa
    Już od LT 1.0 Microsoft nie ma możliwości sprawdzenia, czy konsola jest przerobiona, czy nie. Od LT+ napęd nie odpala 'słabych' kopii gier. LT+ 1.1 został jeszcze lepiej poprawiony. Oczywiście Michroshit nad tym pracuje ;)

10. Jameroo

Jameroo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kowary
    tu racja, to jak z jazdą po pijaku, pały albo cię zatrzymają albo ci sie fartnie, ryzyka musisz byc świadom.

Wczytywanie...

Poleć forum