Lt 1.1 problm z dwiema grami.

mefju140

Użytkownik
Użytkownik
Witam.
nagralem dzisiaj Call of Duty Black Ops oraz AC Brotherhood obie gry PL
Pisalo ze dziala na lt 1.1 a jak wkladam do napedu gre jest tylko czarny ekran :(

Co jest z tym ? Zle nagralem ?
Plyty verbaty predkosc 4x
 

opeael2

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
PSforum.pl
to znaczy że żle spatchowana i raczej nie pójdzie...przepuśc wypalona gre przez abgx i zobacz czy ap jest na zielono
 

mefju140

Użytkownik
Użytkownik
A jest mozliwosc przejscia z 1.1 na lt + ?
jakos samodzielnie czy cos ?
I jak sprawdzic te plytki i odpowiednio spatchowac na 1.1 ?
Ok przepuscilem samo ISO przez program i pisze ze AP 2.5 replay sector is blank

Czy na lt 1.1 mozna grac we wszystkie nowe gry ?

@edit da rady jakos wgrac samemu lt+ ?
Mam liteon v1
Kurcze pewnie nagrane sa dobrze a nie dzialaja na 1.1. :(
 

KamileQ

Banned
Użytkownik
Jaki masz dash?
 

mefju140

Użytkownik
Użytkownik
Dash ten z mortal kombat czyli 12625

Da rady cos zrobic ?
A i czy jest mozliwosc wgrania lt+ czy mzoe wyjdzie niedlugo nowa rpzerobka , ten co mi przerabial mozliwe ze wgra mi tego lt+ ale wole sie upewnic zeby ciagle nie latac.
 

reavenger

Banned
na dniach ma wyjść nowy flash poczekaj ;) to będzie chyba lt+ 1.9
 

cz4r

Świeżak
Świeżak
Jak dla mnie poprawne spatchowanie w abgx i powinno hulac na lt+. Najlepiej poczekac na lt+ 1.9 - będzie kompatybilne z najnowszym dashem i dopiero wtedy flashowac.
 

mefju140

Użytkownik
Użytkownik
A mniej wiecej za ile ebdzie now flash za 1-2 tygodnie ?
I wtedy bez patchowania gry beda dziala ctak ?
 

cz4r

Świeżak
Świeżak
Zalezy jaki masz naped. Firmware dla Lite-onow (phat) już gotowy, ale jeszcze nie udostepniony - licze, ze nie dluzej jak tydzień i bedzie do pobrania. Reszta napedow tutaj: c4eva Speaks! | automated irc logs, updated instantly whenever and wherever c4eva speaks
 

mefju140

Użytkownik
Użytkownik
Mam lite-on v1
A jak myslicie jak rzerabialem w tamtym tyg i gdy bede chcial wgrac tylko nowe firmware to zaplace znowu 50zl ?
A i ten lt 1.9 bedzie lepszy niz lt+ i spokojnie odpale te dwie gry ktore mam juz nagrane ?
 

amnesia

Użytkownik
Użytkownik
ja przerabiałem u tego kolesia PRZEROBKA X360 FLASH XBOX 360 SLIM TANIO POZNAN (1648097321) - Aukcje internetowe Allegro. Wporzo majster i do tego jeśli w ciągu miesiąca pojawi się nowy firmware to update masz za darmo więc polecam!
 

reavenger

Banned
a teraz zobaczyłem ze gry są w polskiej wersji... abgxem nie było błędów żadnych? bo ostatnio był problem z assasinem ze nie było łatki ap 2.5 może i w tym leżeć problem poza flashem. Ale to i tak nie wyklucza konieczności przerobienia po updacie
 

mefju140

Użytkownik
Użytkownik
Jak wyjdzie 1.9 ;t to na bank dam zeby mi wgrali. Pewnie nie ebdzie zalezalo czy PL czy nie.
 

reavenger

Banned
Chodzi o patch gry nie o przeróbkę bo i tak i tak trzeba takową grę przepuścić przez abgx'a
 

amnesia

Użytkownik
Użytkownik
wejdź tu abgx360 - Verified sprawdź media code swojego iso i zobacz czy jest na liście. Jeśli będzie to abgx powinien sam bez problemu dorzucić patch AP.2.5 jeśli nie ma to niestety sobie nie pograsz.
 

freeman94

Użytkownik
Użytkownik
Otóż autorze postu dowaliłeś, masz najnowszego Dashboarda i starą przeróbke i te gry nie będą ci działać a w dodatku Oflagowałęś sobie konsole i dostaniesz w przyszłości Bana.
 

mefju140

Użytkownik
Użytkownik
Bana dostane raczej jak podlacze do internetu no nie ?
Lt 1.1 to stara przerobka ? :D
Mi mowili ze to jedna "z nowszych" ale ok.
No szkoda.
 

Do góry Bottom