1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

LT 1.1 vs LT + na dzień dzisiejszy

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez dreamotron, Listopad 12, 2010.

1. dreamotron

dreamotron Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam serdecznie! Jestem nowy na forum. W przyszłym tygodniu planuję zakup Xboxa 360 Elite Jasper z końcówki 2009 r. W związku z powyższym moje pytanie. Kupować przerobioną LT 1.1, czy wstrzymać się trochę, aż wyjdzie LT +. Dzięki za wszelkie odpowiedzi !

2. Lotnik421 Xbox One

3. Blue

Blue Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gdańsk
    Mam LT jak wiekszość tu, zakutalizowalem DASHA, przeszedłem na XBL PL i narazie BANA nie ma, konsola tez nie oflagowana, na LT są problemy z nowymi grami jak np. FABLE III,i ponoc flaguja konsole, ale ja akurat w nia niegram wiec mi dynda. Jak jestes swierzy, to powiem Ci z własnego doswiadczenia od poczatku z xboxem, jedna fale banow jakims cudem przeszlem bez bana, druga w tamtym roku juz nie, przerobke mialem niby mega bezpieczna, wiec takie akcje z falmi banow beda co pewnie czas, i caly czas trzeba mieć swiadomosc tego ze w koncu Cie zbanuja.

Pzdr

4. Ingvar

Ingvar Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Brodnica
    Jak chcesz płacić dwa razy za przeróbkę to kup już teraz z LT 1.1. Jak chcesz zapłacić raz i pograć dłużej poczekaj na LT+ proste.

5. dreamotron

dreamotron Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Problem bana nie będzie moim problemem, nie mam zamiaru podpinać konsoli do neta. Chodzi mi o to czy gry które będą teraz wychodzić będą działać pod LT 1.1, czy raczej chcąc grać w nowości lepiej poczekać na LT +

6. canabis

canabis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Podepnę się do tematu; mając LT 1.1 odpalę Black Ops bez potrzeby patchowania i zmieniania wave'a? Samo zadziała?

7. AvePasy

AvePasy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Jak nie chcesz XBL to obojetnie jaki extreme, czy te LT1.1 czy LT +, nie ma praktycznie znaczenia, bo patchowanie gry trwa 10s i jest bezproblemowe:) pozdrawiam

8. Shanga

Shanga Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Żary
    czy lt 1.1 jest wykywany na nowym dashu po majowej aktualce

9. opeael2

opeael2 Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    390
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Nidzica
    ludzie wy rozróżnijcie jedną rzecz...lt....lt+....lt+ 1.1....to jest co innego....kazdy z tych softów ma dodane cos innego....

Wczytywanie...

Poleć forum