1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

LT 1,9 a niedziałające fable 3 oraz cod black ops.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Maciej Tracz, Lipiec 24, 2011.

1. Maciej Tracz

Maciej Tracz Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, jestem nowym posiadaczem xboxa. Kupiłem go niedawno na XBOX 360 JASPER V2 ELITE HDMI LT + 1.9 dash 13416 (1715191523) - Aukcje internetowe Allegro
    Sprzedający napisał że posiada wgrany LT 1.9 i z tego co dowiedziałem się na forum to fable powinno śmigać normalnie, niestety ja mam czarny obraz i konsola sie wiesza, to samo na COD:BO te gry nagrywał mi znajomy który nagrywa tez sobie więc powinno byc ok, porobił coś tam abgx i jeszcze jakims programem lecz mimo to na mojej konsoli te gry nie działają. Jak mogę sprawdzić wersje firmware ? lub co mogę zrobić aby te gry mi działały ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Maciej Tracz

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ok, juz wiem, to przez to ze poprałem najnowszą aktualizację. mogę ją jakoś cofnąć ?

4. gamestar

gamestar Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Nie możesz jej cofnąć. Pozostaje ponowny flash

5. Maciej Tracz

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    nie wiem nawet jaki mam napęd, jak to sprawdzić ? btw. przeróbka mi się nie usunęła.

6. amnesia

amnesia Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Jaki ponowny flash?! Nowy dash nie ususowa lt 1.9. Musisz poczekac na nowe patche ap2.5 i wszycho

Sent from my LG-P500 using Tapatalk

7. Maciej Tracz

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    a jesli wgrałbym od nowa lt 1.9 i tego dasha ktorego mialem wczesniej to bedzie grało ? btw. da sie tak wgrac Lt 1.9 i dash ten starszy ?

8. blazejp

blazejp <a href="http://xboxforum.pl/artykuly-f206/%5Btuto V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Nie można wgrywać poprzednich dashy
    Musisz czekać aż w bazie abgx będą nowe patche do niektórych gier (fable, bo, itp) i wtedy zeskanować obraz abgxem i nagrać ponownie

9. szoko

szoko Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  10. sidewalker

sidewalker Banned Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Panowie, mam problem z Balck Opsem. Mam wgrany LT+1.9, pobrałem BO w wersji region free i ****. Na dysku instaluje się bez problemów, ale, jak chcę ją odpalić, to robi się czarny ekran i rozłącza mnie z livem, jak daję połącz, to wyskakuje, komunikat, aby pobrać aktualizację do gry, która ma 9MB, daję OK i nie pobiera się, tylko pasek postępu stoi cały czas w miejscu, później trzeba uruchamiać ponownie konsolę, bo się wiesza. Jest jakiś sposób aby coś na to zaradzić? Przepuszczałem 2 razy przez abgx i wszystko jest niby OK.

11. Wojtinho90

Wojtinho90 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    musisz przerobic do lt 1.91. nowy dash nie pozwala na odpalanie gier z ap 2.5

Wczytywanie...

Poleć forum