1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

LT+ 1.9 a oryginalna GRA Call of Duty

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez onimusha25, Sierpień 3, 2011.

1. onimusha25

onimusha25 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam wszystkich, bardzo proszę o odpisanie na poniższe pytania.

1. Czy oryginalne gry Call of Duty: BO i MW2 odpalą normalnie na konsoli przerobionej LT+ 1.9 z najnowszym Dashem, 13599 czy też wyskoczy mi czarny ekran ?

2. Czy nie zostanę zbanowany jeśli bym odpalił jakąś z powyższych gier (oryginalnych) na LIVIE na takiej konsoli ?

3. Jeśli wcześniej grałem w COD:BO na Livie i teraz kupiłbym oryginał w wersji PL wcześniej grałem na ENG (wiadomo patche są tylko do takich wersji) to czy musiałbym nabijać levele (prestiże)od nowa czy przeszłyby mi te z wersji poprzedniej (eng) ?

Ogólnie zadaje te pytania ponieważ czekam na LT 1.91 i doczekać się nie mogę, żadnych nowych wiadomości nie ma od tygodnia w tej sprawie i coś czuje że zaczekałbym się na śmierć bo nie wiadomo kiedy w końcu ten FW opublikują.

Wielkie dzięki wszystkim którzy poświęcą swój czas i odpowiedzą mi na moje powyższe pytania. THANKS, POZDRAWIAM

2. Lotnik421 Xbox One

3. Sagajx

Sagajx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Bedzie normalnie działać :)

2) nie

3) nie

4. Fuks

Fuks Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    35
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Hindenburg
    1. Bez problemu się uruchomią.
    2. Tak można zostać zbanowanym
    3. Tutaj nie jestem pewny chyba nie będziesz musiał grać od nowa.

5. Sagajx

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Za odpalanie gier oryginalnych bana nie ma tylko za fw konsoli. Nie będziesz musiał nabijać leveli= ifo potwierdzone.

6. Fuks

Polubienia:
    35
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Hindenburg
    Polecam przejrzeć tematy na temat bana albo nie ja to zrobię bo ty nie znajdziesz. Proszę bardzo http://xboxforum.pl/dla-swiezakow-f79/czy-mnie-zbanuj%A1-tu-znajdziesz-odpowiedz-ban-faq-31449.html polecam przeczytać punkt 3. Czyli tak nie ma znaczenia czy gra na oryginale czy na kopi bana może dostać bo napęd ma wgrany piracki FW.

7. onimusha25

onimusha25 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Jeszcze raz dzięki za odpowiedzi co do punktu 2 do dokładnie chodziło mi o to czy zostanę oflagowany bądź dostane bana za odpalenie i granie w te gry na konsoli z przerobionym napędem ponieważ wcześniej musiałem puszczać te gierki przez ABGX który dodawał AP25 a tu w oryginałach przecież tego nie ma i boję się że jak odpalę taką grę na LT 1.9 to wykryją że ma flash napędu.

8. Fuks

Polubienia:
    35
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Hindenburg
    Powiem ci tyle, że możesz grać na LIVE bez problemu bana nie otrzymasz zaraz po włączeniu konsoli tylko jak by była jakaś fala bo tak M$ nie opłaca się banować 1 użytkownika tylko od razu z 1 mln. Ja np. czasem gram na mojej przerobionej LT+1.9 na XBL i bana na razie nie złapałem.

9. Sagajx

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Chłopcze czy ty nie umiesz czytać ze zrozumieniem? Polecam ci takie coś: Testy - czytanie ze zrozumieniem I następnym razem nie rób nie potrzebnego OT.

Wczytywanie...

Poleć forum