1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

LT 1.9 do Lt 3.0

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez suek, Luty 28, 2013.

1. suek

suek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam

Mam mały problem, ostatnio zrobiłem update dasha do tego najnowszego ze strony 16203 i przestały mi działać wszystkie gry.

Wcześniej miałem przerobioną konsole, ciężko mi powiedzieć ale najprawdopodobniej było to LT 1.9. Co powinienem teraz zrobić, żeby to wszystko odkręcić. Jak przerobić na LT 3.0 ( klucza napędu nie znam ale napęd ma żółte kable i najprawdopodobniej to Phillips & Lite On ) podstawową wiedzę posiadam i zrobię wszystko co nie wymaga rozkręcania konsoli i kombinowania z czymś w środku.

Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. TheOFF

TheOFF V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    341
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    UK
  4. suek

suek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzięki wielkie, myślę że poradzę sobie, komputery rozkrecam skręcam co prawda w podstawowym zakresie więc z tym nie będzie problemu
    bardziej bałem się ewentualnego lutowania itp itd

jeszcze jedno pytanie tylko jak sprawdzić wersje iXTreme bo ten link tutorialu JF niestety wygasł będe musiał poszukać aktualnego

Poleć forum