1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Lt 1.9 gry

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez rekonstruktor, Czerwiec 27, 2011.

1. rekonstruktor

rekonstruktor Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    MAm pytanie :z jakich stron korzystacie do sciagania gier na xboxa 360.
    Oraz jak stowrzyc plik dvd poniewaz iso na img burn sie chyba nie nagra > TRzeba prezepuscic prze abgx a on sam zrobi plik dvd ?? jesli tak to prosze screena z ustawieniami abgx moj flash to LT 1.9
    Czy moge nagrywac na plytach firmy platinum sa u mnie w miescie najtansze, oraz jakie polecacie do nagrywania gier oprocz Verbatim

2. Lotnik421 Xbox One

3. krzysiek058

krzysiek058 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Reklamować nie można..

Tak, trzeba po prostu przepuścić przez abgxa.

Tu masz ustawienia
    ImageShack Album - 3 images

Co do płyt.. Ja biore tylko verbatimki, bo na innych problemy miałem.

4. rekonstruktor

rekonstruktor Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    dzienki :)

Poleć forum