1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

LT 1.9 po aktualce

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez teglo, Luty 29, 2012.

1. teglo

teglo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Jak już wcześniej pisałem, posiadam LT 1.9 i postanowiłem zaktualizować Xboxa do najnowszego FW, poczym dołączyć do XBL... Zaktualizowałem, jestem na XBL już. Wszystko jest OK, tylko z ciekawości wsadziłem pirata do napędu (nie uruchamiałem) no i się zdziwiłem... Pojawił się komunikat 'Uruchom Grę' i normalnie tak jakby je dalej czytał. Czy to coś strasznego? Grając tylko na oryginałach nie dostanę banna? Proszę o pomoc ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Tofu212

Tofu212 Banned

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    dostaniesz bana za lt a nie płyte w napędzie. bana się odrazu nie dostaje , ale mają lt 1.9 sobie to bardzo przyspieszasz... kilka gier xgd2 na xbox live pograsz ale ban bardzo szybko przyjdzie...

4. teglo

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czyli teraz już nic nie mogę zrobić? W żaden sposób usunąć przeróbki nie mogę?

5. Tofu212

Tofu212 Banned

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    możesz ręcznie jak masz dash 12xx może wgrać dash 13xx może skasuje lt ale nie koniecznie , sam fakt ,że łączyłęś się z lt na xbox live jest ryzykowne nawet jak usuniesz lt i będziesz grał normalnie możesz bana za te połączenie z live na lt dostać

6. teglo

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    2.0.14719 taki mam dash... nie wiem co mam teraz zrobić. Czyli można powiedzieć że straciłem konsolę tak?

7. Tofu212

Tofu212 Banned

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    możesz sobie ręcznie wgrać orginalny soft lub 2.01 dla samsunga i lt 3.0 dla reszty albo w serwisie ,generalnie możesz grać na orginalach ale nie znaczy ,że mimo braku lt nie dostaniesz bana .

8. teglo

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Właśnie... Czyli najlepsza opcja to wymiana konsoli na nieprzerobioną, nowe konto XBL i granie tylko na oryginałach nie?

9. Tofu212

Tofu212 Banned

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    100% pewności da ci nowa konsola , wgrać orginalny soft i grać na orginałach ban może być ale nie musi najwyżej są sprzedasz i już.... ale wymiana też dobra na pewną nie przerabianą

10. adam34689

adam34689 V.I.P V.I.P Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    504
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Duże bezpieczeństwo masz również przy LT3.0 + iHAS + Verbatim'y lub inne płyty ze zmodyfikowanym FW lub usunięcie przeróbki (wgranie OFW), które wykonuje się taką samą metodą co flash. http://xboxforum.pl/artykuly-f206/[...asher-najlepszy-artykul-edycja-2-a-98709.html

Wczytywanie...

Poleć forum