1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Lt 1.91+ a dash 14719... wave 14ty, 15ty

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez gac88, Wrzesień 25, 2012.

1. gac88

gac88 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, posiadam przerobioną konsolę LT1.91+ z dashem 13599

pytanie, czy mogę bezpiecznie upgrade'ować dash z pena do 14719(lub wyżej?)?

pytam np pod kątem gry London 2012(wave15) która wymaga Lt+1.9 wyzej wymienionego dasha

wiem, że na Lt1.9+ bezpiecznie mogę grać w gry wave13, a co z wave15? (london jest 15th, z tego wynika, że się da?)
    Jestem trochę w tym temacie zielony, dlatego pytam w forum dla świeżaków, trochę wyrozumiałości Panowie ;)
    // w temacie dałem 14ty, ale takiego chyba w ogole nie ma z tego co widzę, po 13 był 15, sorry

pozdrawiam

ps.
    czy opłaca się kupować na przerobioną konsolę oryginalny tytuł?(PES13) [w sensie, że grając online w oryginalny tytuł na przerobionej konsoli i tak mogę dostać bana?]
    ktoś w okolicach Wolsztyn, Leszno zajmuje się serwisowaniem konsol? (wiadomo o co chodzi ;) )

2. Lotnik421 Xbox One

3. onn125

onn125 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    65
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bytom (Beuthen)
    No bana się dostaje za przerobiony napęd a nie za to czy masz pirata czy oryginał w napędzie. Zapraszam do mnie.
    http://xboxforum.pl/uslugi-49/xbox-360-fat-slim-bytom-122049/

Info Nie cytuj postu bezpośrednio nad Twoim.

Wczytywanie...

Poleć forum