1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Lt 2.0 14719 ważne

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez wafel23, Maj 13, 2012.

1. wafel23

wafel23 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    163
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    GreenBeach
    Widze że dużo osób pyta co i jak kilka osób mialo to samo i pomogło można przyklejić:

1.po aktualizacji z 13599 do 14719 żadna gra wcześniej nagrana nie działa oprócz Sniper Elite V2 i Maxa 3
    2.co zrobiłem wyczyściłem pamięć podręczna - dalej nie pomogło
    3.w końcu poszedłem na żywioł format dysku(podać nr seryjny konsoli) co za tym idzie utrata profilu savów i punktów G
    4.po ponownym włączeniu konsoli wszystko działa stare nagrane gry oraz te nowe format pomógł nie tylko mnie
    5.robicie na własne życzenie
    6.sposób na gry xgd3 do grania z HDD - jest taka opcja , konfigurujemy pendrive wgrywamy na niego mp3 (muzyczke) włączamy do konsoli puszczamy muzyke (ściszamy żeby w grze nie przeszkadzała) instalujemy grę na dysku i uruchamiamy .I oto nasza gra xgd3 śmiga z dysku,podczas grania można także wyłączyć tą muzyke wciskajac logo xboxa na padzie
    7.mój napęd Liteon
    8.żadnych Tittle update nie musiałem dogrywać do innych gier

Mam nadzieje że tamat będzie przydatny niech się wypowidzą inni testowane na moje konsoli Lt 2.0-wszystkie gry wypalane mam opcja Truncate na zwykłej nagrywarce DL

Przeróbka zostaje ale nie wiem jak z niższym dashem ja miałem 13599 i nie załapałem się na cichą aktualizację bo nie podpinam konsoli do neta jedynie offline dla zabawy

2. Lotnik421 Xbox One

3. adam34689

adam34689 V.I.P V.I.P Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    504
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Mając niższego Dash'a od 13599, aktualizacja usunie LT.

Profil i save'y można skopiować na pendrive'a.

Bez żadnego ryzyka można aktualizować Dash'a, mając napęd Samsung'a lub starego Hitachi. Jeśli ktoś ma inny napęd (Liteon'a, Benq) i chce zaryzykować, to zalecam dokonać aktualizacji z pendrive'a: Aktualizacje oprogramowania konsoli Xbox 360 | Rozwiązywanie problemów z konsolą Xbox | Pomoc techniczna konsoli Xbox

Jeśli ryzyko się nie opłaciło (zmieniło tablice), to należy dogrywać TU do gier XGD3 i XGD2_AP2.5: http://xboxforum.pl/artykuly-206/po...-gry-xgd3-dzialaly-po-cichej-aktualce-109975/ lub wgrać LT 3.0.

4. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3213
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Kosz. Nie zakładaj tematu w dziale dla świeżaków będąc użytkownikiem. Warn.

Wczytywanie...

Poleć forum