1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

lt 2.0 a gra londonolympic 2012

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez xtdpiotr, Lipiec 24, 2012.

1. xtdpiotr

xtdpiotr Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam...sciagnąłem sobie gre z tytułem jak powyzej i w informacji pisze mi tak....ze jest ona pod....Прошивка: 14 wave (LT+1.9/14719)...ja mam przeróbke lt 2.0 ale nie wiem jaki mam dasz,napewno nie mam cichej aktualizacji bo nie była podłanaczana do internetu,menu mam na zielonym tle z szaro białymi duzymi ikonami,czy jest jakis moze program którym mozna by sprawdzic obraz płyty,nagrywarke mam blu-ray LiteOn iHBS112

2. Lotnik421 Xbox One

3. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
    obraz sprawdzisz programem abgx a dash opcje-dane systemowe

4. delimos1

delimos1 Banned

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Lubin
    To drugie w nawiasie to :14719 . To wersja Dasha jak masz nizszego to bedziesz musial zaaktualizowac . Inaczej nie zagrasz.

Wczytywanie...

Poleć forum